Portugalia Niemcy 19.06

Autor: PAP/EPA

Euro 2020. PORTUGALIA - NIEMCY. WYNIK MECZU. Koniec! Niemcy deklasują rywali!

2021-06-19 19:55

Portugalia - Niemcy. Jaki wynik meczu? Dwie najsilniejsze drużyny Grupy F grają w Monachium. Niemcy mają swoim fanom coś do udowodnienia. W pierwszych 45. minutach spotkania mogliśmy obserwować już trzy bramki! Druga połowa przyniosła kolejne trafienia. Wszystkiego o meczu Portugalia - Niemcy, dowiesz się z naszego artykułu.

PORTUGALIA - NIEMCY 19.06

Koniec meczu! Niemcy wygrywają 4:2.

GOL! Już oficjalnie: 4:2 dla Niemców.

Co za spotkanie! W 66. minucie GOL dla Portugalii! Strzelił Ronaldo!

Sędzia sprawdza jeszcze, czy nie było spalonego, ani przewinień w polu karnym. Czekamy z niecierpliwością.

PORTUGALIA NIEMCY - WYNIK

59. minuta i kolejna bramka! 4:1 dla Niemców! Gosens!

51. minuta i GOL dla Niemców! Prowadzą już 3:1! Strzelał Havertz!

Portugalia - Niemcy 19.06

Co za mecz! Do przerwy Niemcy prowadzą 2:1. Portugalczycy strzelili sobie aż dwie bramki samobójcze!

Bramki: 1:0 Cristiano Ronaldo (15), 1:1 Ruben Dias (35-samobójcza), 1:2 Raphael Guerreiro (39-samobójcza).

Mecz Portugalia Niemcy miał być meczem liderów Grupy F, tymczasem Niemcy są jedyną drużyną w grupie, która nie zdobyła jeszcze punktu. Co gorsza! Po meczu Francja - Węgry, zajmują ostatnie miejsce w grupie.

Nic więc dziwnego, że wyszli na mecz z mocnym postanowieniem, by dać z siebie wszystko. Wydawało się, że jako pierwsi zdobędą gola, ale piłka znalazła się w siatce, gdy jeden z graczy reprezentacji Niemiec był na spalonym.

Pierwsi gola strzelili Portugalczycy, lecz Niemcy nie odpuszczali i przed przerwą udało im się wyjść na prowadzenie.

Jak zakończy się to fascynujące spotkanie? Tego dowiemy się już wkrótce, gdy minie kolejne 45 minut meczu.

Euro 2020: Ostatni trening Polaków przed meczem z Hiszpanią.