Spis treści
Jeśli codziennie lub bardzo często zabierasz swój plecak w podróż, mniejszą, czy większą, chciałbyś, aby ten nie tylko pomieścił wszystkie niezbędne ci akcesoria, ale też przy tym był stylowy. Dla wielu z nas wygląd jest tak samo ważny, jak ochrona zawartości. Wiele toreb, czy plecaków wyróżnia się w jednym obszarze, a rozczarowuje w drugim. Tego problemu zdecydowanie nie ma 20-litrowy plecak Thule Crossover 2. Zatrzymanie się na tym byłoby oczywiście krzywdą dla czytelnika, ale i możliwości tego plecaka. Jeśli podobnie jak ja szukałeś czegoś, co przyciąga wzrok, zapewnia ochronę i zwyczajnie jest dla każdego oraz wszędzie, to dobrze trafiłeś.
Polecany artykuł:
Thule Crossover 2: Trwały i dobrze wyglądający
Pierwsze, co rzuca się w oczy moment po wypakowaniu Crossovera 2 są wypukłe szyny z przodu, które stylistycznie podkreślają linię torby, ale służą także jako niewielka, ale solidna osłona przed ścianami, drzwiami, czy zahaczeniami. Nad szynami znajdują się dwie mniejsze kieszenie. Jedna z nich posłuży nam do schowania drobiazgów, a w drugiej przechowamy okulary lub smartfon, bez martwienia się, że coś postanowi je zgnieść.
Thule zapewnia o trwałości swojego produktu, ale o tym dopiero przekonałem się trzymając swój plecak i co ważniejsze, wytrzymałość nie wiąże się z poświęceniem komfortu. Tylny panel oraz łatwe w regulacji paski są wyściełane, dzięki czemu można je stosunkowo wygodnie nosić przez długi czas. Ja potrafiłem je mieć na sobie nawet 8-godzin.
Plecak Thule Crossover 2 przypadnie do gustu zarówno miłośnikom schludności, jak i bałaganiarzom. Dla zorganizowanego przewoźnika przygotowano kilka kieszeni i przegródek dostosowanych do tej wrażliwości. Jego układ zachęca również niechluja takiego jak ja do układania przedmiotów.
W samym środku, po otwarciu głównego zamka znajdziemy sporą przestrzeń oraz 3 kieszonki. Jedną u góry zapinaną na zamek (do dokumentów lub małych gadżetów) oraz dwie, w których schowamy tableta lub laptopa.
Zdecydowanie najbezpieczniejszym miejscem dla naszej cennej zawartości jest ostatnia przegródka, czyli ta otwierana zamkiem bliżej pleców. W niej nie tylko znajdziemy utwardzoną powierzchnie, która przylega do pleców - ta z pewnością ma chronić sprzęt i dbać o sztywność plecaka - ale też przegródkę oraz otwartą, sporą przestrzeń.
Jeśli istnieje jakiś minus, jest nim uchwyt. Znajduje się on standardowo u góry i pomimo, że jest on solidnie wyściełany oraz rozciąga się na własnym teksturowanym panelu nylonowym, po złapaniu go mocniej przypomina on w dotyku papier ścierny.
Świetny plecak dla mobilnych graczy
No właśnie, w końcu jesteśmy na stronie poświęconej m.in. e-sportowi i grom. Sam osobiście nierzadko na wyjazdy muszę zabrać laptopa, myszkę, słuchawki, czy sporo kabli. Tym razem, wraz z Crossoverem 2 nie miałem problemu, że coś musiałem upychać.
Komora na laptopa, podobnie jak reszta torby, solidnie chroni ładunek i zapewnia miejsce sprzętowi o przekątnej 14 cali. Główna komora jest pojemna i zawiera parę kieszeni, w których można oddzielić ładowarki i akcesorie.
Jeśli kochasz podróżować, to z Thule Crossover 2 nie poczujesz dyskomfortu, ani chwili, w której będziesz musiał martwić się o pojemność, czy szczególnie bezpieczeństwo swoich skarbów!