Gadżety

Circular Ring Slim - pierścień ze sztuczną inteligencją. Jakie ma funkcje, ile kosztuje?

2023-11-20 14:23

Na rynku pojawił się właśnie inteligentny pierścień Circular Ring Slim. Według producenta jest to najcieńszy i najlżejszy pierścień z wbudowaną sztuczną inteligencją na świecie. Zobaczcie, ile kosztuje i jakie ma funkcje.

Spis treści

  1. Circular Ring Slim – funkcje
  2. Inteligentny pierścień Circular Ring Slim - cena

Circular Ring Slim – funkcje

Inteligentny pierścień Circular Ring Slim ma tytanową obudowę o grubości 2,2 mm i waży 2 g, czyli tyle ile zwykły pierścień. Dostępny jest w 8 rozmiarach. Inteligentny pierścień wyposażony jest w baterię, która po naładowaniu (pełne ładowanie ma trwać ok. 45 minut) powinna wytrzymać do 5 dni. Jest on kompatybilny zarówno ze sprzętem Apple, jak i Android. Urządzenie wyposażone jest w czujnik LED na podczerwień, 2 czujniki LED (zielony i czerwony), akcelerometr 3-osiowy i czujnik temperatury. Inteligentny pierścień może wykrywać gorączkę i śledzić cykl kobiety. Zbiera on również informacje o tętnie, oddechu, poziomu tlenu we krwi, poziomie stresu i jakości i czasu trwania snu. Wirtualny asystent ze sztuczną inteligencją o nazwie Kira Plus, który zapewnia analizę zebranych danych – przesyłanie spersonalizowanych informacji zdrowotnych i zaleceń. Jest on sterowany dzięki nawigacji dotykowej. Wystarczy kliknąć pierścień, aby wybrać określone funkcje. Pierścień może dzięki wibracjom obudzić nas w odpowiednim cyklu snu lub przypomnieć o przyjmowaniu leków. Pierścień nie jest w pełni wodoodporny, ale bez problemu powinien wytrzymać zachlapanie wodą.

Inteligentny pierścień Circular Ring Slim - cena

Circular Ring Slim wyceniony został na 275 dolarów (ok. 1100 zł), obecnie kupić go można w przedsprzedaży (do 15 grudnia), w której trakcie jego cena została obniżona do 234 dolarów (ok. 980 zł).

QUIZ: Czy rozpoznasz konsolę do gier na podstawie zdjęcia kontrolera? Nie zgadniesz wszystkich!

Pytanie 1 z 14
Jaka konsola do gier jest powiązana z tym kontrolerem?
Nunchuck
Grzegorz Napieralski: sztuczna inteligencja - szansa czy zagrożenie?