Autor: MAREK KUDELSKI / SUPER EXPRESS Wynik meczu Polska - Austria 21.06.2024 na żywo. Jaki jest WYNIK Polska Austria?

DRUGI MECZ POLSKI NA EURO 2024

Wynik meczu Polska - Austria 21.06.2024 rozczarował polskich kibiców. Wszyscy przed meczem wiedzieli, że Austria jest mocną drużyną, ale nasi piłkarze przekonywali, że są gotowi. Tymczasem biało-czerwoni dostali potężną lekcję wychodzenia z pressingiem, agresji i skuteczności. Austria, która jest 25. drużyną na świecie wygrała z nami dość wysoko. Zabrakło kontroli nad meczem, agresji i skuteczności biało-czerwonych.

Spis treści

1. Wynik meczu Polska - Austria 21.06.2024 - kto wygrał?

Wynik meczu Polska - Austria 21.06.2024 był bardzo ważny i od niego zależało bardzo dużo. Chociażby to, w jakich humorach będą polscy kibice przed ostatnim meczem na mistrzostwach Europy. Wygrana Polski oznaczała, że na 70 procent awansujemy do fazy pucharowej z trzeciego miejsca. Przegrana natomiast znacznie oddala nasze szanse i sprawi, że awans będzie wręcz nierealny. Jaki jest wynik Polska Austria? Jeśli z jakiegoś powodu przegapiliście ten pojedynek, to mamy dla Was doskonałą alternatywę. Zaległości możecie nadrobić sprawdzając relację minuta po minucie. Dzięki temu dowiecie się, jak wyglądał mecz Polska Austria na Euro 2024, która drużyna miała przewagę i będziecie na bieżąco z udziałem naszych piłkarzy na turnieju.

Wyniki wszystkich meczów Euro 2024 na żywo. TABELE, GRUPY, PUNKTY, WYNIKI

Grupa D EURO 2024 - WYNIKI i TABELA. Czy Polska wyjdzie z grupy?

Tak dopingowano naszym w strefach kibica w Krakowie na Euro 2024! Nie przeszkodził nawet ulewny deszcz

Wynik meczu Polska - Austria 21.06.2024 - kto wygrał?

Wynik meczu Polska - Austria 21 czerwca 2024 na żywo aktualizowaliśmy w tym miejscu. Reprezentanci Polski przegrali i teraz trzeba się głowić nad tym, co się musi stać, by Polska awansowała do fazy pucharowej Euro 2024

Polska 1:-:3 Austria (30' Krzysztof Piątek :-: 9' Gernot Trauner, 68' Baumgartner, 78' Arnautović)

Michał Probierz dla TVP Sport: Trzeba umieć realnie na spotkania. Pierwsze piętnaście minut fatalnie weszliśmy w mecz. Agresywność i to co mówiliśmy, że tak grają Austriacy się sprawdziło. Nie umieliśmy się utrzymać przy piłce, ale później mieliśmy swoje sytuacje. Wydawało się, że możemy mieć ten mecz pod kontrolą. Po zmianach ruszyliśmy do pressingu, atakowaliśmy i bramka stracona najbardziej boli. Szczególnie ta druga, bo padła tak samo jak z Holandią. Trzeba było zachować więcej spokoju, zmieniliśmy ustawienie, żeby przez boczne sektory zagrać, ale mieliśmy dużo strat własnych. Nie można odmówić piłkarzom chęci. Dzisiaj było za mało, żeby pokonać Austriaków. Nie zaskoczyli nas niczym. Pokazywaliśmy, rozmawialiśmy na ten temat i nie da się, trzeba się utrzymać przy piłce. Odkryliśmy się, to już normalna kolej rzeczy. Chcieliśmy zdobyć bramkę. Po meczu zawsze można zrobić coś inaczej. Zabrakło nam momentu, żeby mieć mecz pod kontrolą. Nie da się tego zrobić od razu. Nie żałuję, że graliśmy agresywnie. Dalej to będziemy robić. To Euro wyraźnie to pokazuje, że możemy. Trzeba udoskonalić kilku piłkarzy i będzie postęp. Wiedzieliśmy, żeby w środku być bardziej nabieganymi. Jest to bolesne, kibicom mogę podziękować za wsparcie, ale widzą, że to jest zalążek zespołu i z tego się nie cofnę. Dzisiaj można wymienić elementy, które są dobre, ale wszystkich interesuje wynik. Nie żałuję żadnej decyzji, że graliśmy agresywnie.

Mecz Polska - Austria 21.06.2024: WYNIK NA ŻYWO, SKRÓT WIDEO, STATYSTYKI, MEMY

Holandia - Francja 21.06.2024: SKRÓT MECZU, WYNIK, STATYSTYKI. Sytuacja w polskiej grupie

Mecz Polska - Austria ONLINE NA ŻYWO. RELACJA i WYNIK LIVE meczu Euro 2024

12:10

To już za chwilę, za moment, ale emocje już teraz są ogromne. Reprezentacja Polski dzisiaj zagra o trzy, niezwykle cenne punkty na Euro 2024. Wygrana zbliży nas do awansu do fazy pucharowej. Przegrana znacznie oddali od wyjścia z grupy. Zapraszamy na relację na żywo z meczu Polska vs Austria.

Zaczynamy po godzinie 17:00!

13:22

Jak będzie wyglądać skład Polski na mecz z Austrią? Według naszych przewidywań:

Wojciech Szczęsny - Jan Bednarek, Paweł Dawidowicz, Jakub Kiwior - Przemysław Frankowski, Bartosz Slisz, Jakub Moder, Piotr Zieliński, Nicola Zalewski - Robert Lewandowski, Adam Buksa

15:40

Kibice reprezentacji Polski zmierzają na Stadion Olimpijski w Berlinie! 2 godziny i 20 minut do pierwszego gwizdka!

15:44

Na piątkowy wieczór w Berlinie i Brandenburgii zapowiadane są burze i obfite opady deszczu. Zagrażają one publicznemu oglądaniu w strefach kibica meczu Polski z Austrią w mistrzostwach Europy.

15:45

Selekcjoner Austriaków Ralf Rangnick skomentował mecz z Polską: Drużyna, która zwycięży, będzie miała duże szanse awansu do następnej fazy, więc jest to mecz, który trzeba wygrać. To dla nas absolutnie jasne.

15:47

Polska nie przegrała z Austrią od 30 lat - po raz ostatni w maju 1994 roku. Wygraliśmy pięciokrotnie, dwukrotnie zremisowaliśmy i trzy razy ze smutkiem przyjmowaliśmy porażkę. Bilans bramkowy jest niemalże stykowy i wynosi: 19-17.Najbardziej zapamiętaliśmy mecz z 2008 roku, kiedy to na mistrzostwach Europy zremisowaliśmy 1:1. W tym meczu bramka wyrównująca dla Austriaków padła po kontrowersyjnej decyzji Howarda Webba o podyktowaniu rzutu karnego. W ostatnich latach mierzyliśmy się z Austrią dwa razy w 2019 roku. W czasie meczu eliminacyjnego do Mistrzostw Europy 2020 wygraliśmy w Wiedniu 1:0 a w Warszawie zremisowaliśmy 0:0.

15:56

Spodziewamy się, że Lewandowski zagra. To jednak nie zmienia wiele w naszej grze. Polacy zasadniczo będą prezentować się tak, jak wcześniej. Lewandowski jest kluczowym zawodnikiem dla polskiej drużyny, każdy próbuje podawać do niego, szczególnie w sytuacji kontrataku, powiedział Ralf Rangnick

15:57

W Monachium miałem przyjemność grać z Lewandowskim przez rok, więc znam jego umiejętności. Wiem, że jest wyjątkowym graczem, ale dla nas jako zespołu, jeśli chodzi o taktykę, nic się nie zmieni. Nie możemy dawać mu miejsca w polu karnym, ponieważ może strzelić gola z dowolnej pozycji, powiedział natomiast Sabitzer.

16:01

16:02

Tomasz Włodarczyk przekazał, że Robert Lewandowski rozpocznie mecz z Austrią na ławce rezerwowych!

16:02

Reprezentacja Polski zmierza w kierunku Stadionu Olimpijskiego w Berlinie! Leje deszcz!

16:06

Coraz więcej potwierdzeń

16:07

Wojciech Szczęsny - Jan Bednarek, Paweł Dawidowicz, Jakub Kiwior - Przemysław Frankowski, Taras Romanczuk, Jakub Moder, Piotr Zieliński, Nicola Zalewski - Karol Świderski, Adam Buksa

Czyli takim zestawieniem zagramy?

16:15

Strefy kibica w Berlinie zamknięte!

16:18

Tak bawili się kibice przed meczem Polska - Austria! Teraz większość stref jest zamkniętych, z powodu burz i padającego deszczu!

16:21

Reprezentacja Polski jest już na stadionie w Berlinie!

16:25

Piłkarze wyszli na murawę stadionu w Berlinie. Warto wspomnieć, że to tu odbędzie się wielki finał 14 lipca!

16:39

Michał Probierz dla TVP: Zachowuję spokój. Wiemy jak ważne jest to spotkanie. Podobne do tego z Walią w Cardiff. Wszyscy zawodnicy są gotowi do grania. Ta ławka jest silniejsza i każdy z zawodników pała chęcią do grania. Nie chcę podawać składu. Robert Lewandowski jest gotowy do grania. Po to go przygotowaliśmy. Nie gra od początku. Z tego meczu musimy wyjąć to co trzeba. Musimy być mądrzejsi.

16:41

OFICJALNY SKŁAD POLSKI!

16:42

Cztery zmiany w porównaniu do meczu z Holandią!

16:43

Dopiero teraz na stadion przyjechała Austria. Za chwilę to nasi rywale będą sprawdzać stan murawy Stadionu Olimpijskiego w Berlinie.

16:45

Na stadionie polscy kibice już w akcji! Głośne "POLSKA BIAŁO-CZERWONI", gdy na murawę wchodzą Austriacy

16:47

Wygwizdywani Austriacy przez polskich kibiców

16:56

16:58

Przed momentem Słowacja przegrała z Ukrainą!

17:03

Arek Milik w studio TVP: Myślę, że będziemy unikać gry w środku pola. Tu Austria jest bardzo agresywna. Warunki atmosferyczne nikomu nie będą pomagać, by grać środkiem. Powinniśmy szukać gry wahadłami. Jeśli uda nam się z jednej strony na drugą przenieść ciężar gry, to Austria będzie mieć problem. Powinniśmy też grać jeden na jeden.

17:06

Na rozgrzewkę wybiegli nasi bramkarze, a kibice znów skandowali, tak jak w meczu z Holandią "gramy u siebie"! Świetnie spisują się polscy fani! Dziękujemy w imieniu reprezentantów Polski!

17:10

Za 40 minut piłkarze wyjdą na murawę, by odśpiewać hymny narodowe! Za 50 minut pierwszy gwizdek, więc może opowiedzmy o tym, kto sędziuje ten mecz.

17:10

Turek Halil Umut Meler będzie arbitrem spotkania. Na liniach będą mu pomagać jego rodacy Emre Eyisoy i Kerem Ersoy, a rolę sędziego technicznego będzie pełnił Słoweniec Rade Obrenovic. Za system VAR będzie odpowiadał Paolo Valeri. 38-letni Meler debiutuje w Niemczech w wielkiej piłkarskiej imprezie. Prowadził już spotkanie Belgii ze Słowacją (0:1), w którym po interwencji VAR nie uznał dwóch goli dla "Czerwonych Diabłów" i pokazał cztery żółte kartki.

(PAP)

17:16

Dwie zmiany Austriaków, w porównaniu do meczu z Francją. Nie gra Gregoritsch, w jego miejsce Arnautović w ataku, nie gra też Danso, za niego, w obronie Trauner.

Austria: Patrick Pentz – Philipp Mwene, Philipp Lienhart, Gernot Trauner, Stefan Posch – Florian Grillitsch, Nicolas Seiwald, Marcel Sabitzer, Konrad Laimer, Christoph Baumgartner – Marko Arnautović

17:18

Na rozgrzewce pozostali reprezentanci Polski. Mają czas do 17:40!

17:21

Teraz jednak życzymy sobie przełamania i zwycięstwa!

17:30

30 minut!

150 meczów i 82 gole Roberta Lewandowskiego w reprezentacji Polski. Coś czujemy, że będzie to nasz joker na drugą połowę!

17:33

17:36

Polscy piłkarze są gotowi na "morderczy futbol Ralfa Rangnicka". Będzie to trudniejszy mecz od tego z Holandią!

17:39

W Berlinie wreszcie przestało padać

17:42

Za 10 minut hymny narodowe!

17:43

Za sprawą naszej relacji na żywo bardzo dokładnie dowiecie się, jak wygląda mecz na Stadionie Olimpijskim w Berlinie! Bądźcie razem z nami, za chwilę zaczynamy!

17:44

Spójrzcie jeszcze na naszą ławkę rezerwowych: Skorupski, Bułka, Bereszyński, Puchacz, Salamon, Walukiewicz, Grosicki, Moder, Romanczuk, D. Szymański, S. Szymański, Skóraś, Urbański, Lewandowski, Świderski

17:51

Piłkarze już w tunelach wyjściowych. Zapinamy pasy!

17:52

Na takie dni, jak ten po prostu się czeka! Wszyscy są ponad podziałami po to, by wspierać biało-czerwonych!

17:53

Ten mecz jest swego rodzaju finałem dla Polski. Jeśli przegramy, znacznie oddalimy się od awansu do fazy pucharowej

17:53

Piłkarze wyszli na murawę. Czas na hymny narodowe!

17:55

Kapitanem reprezentacji Polski: Piotr Zieliński

17:55

Mazurek Dąbrowskiego na Stadionie Olimpijskim w Berlinie!

17:56

Kibiców z Polski jest więcej, więc faktycznie - gramy u siebie!

17:57

Polska: Szczęsny - Kiwior, Dawidowicz, Bednarek - Zalewski, Slisz, Piotrowski, Frankowski - Zieliński - Buksa, Piątek

Austria: Pentz – Mwene, Lienhart, Trauner, Posch – Grillitsch, Seiwald, Sabitzer, Laimer, Baumgartner – Arnautović

17:58

Michał Probierz ponownie, jak w przypadku meczu z Holandią, pofatygował się do selekcjonera rywali, by się z nim przywitać

17:58

Z trybun głośne GRAMY U SIEBIE, POLACY GRAMY U SIEBIE!

17:59

GOTOWI? JEDZIEMY!

17:59

Wcześniej minuta ciszy dla uczczenia pamięci Gerharda Aignera, sekretarza generalnego UEFA, który zmarł wczoraj.

18:00

Polscy kibice mocno zadymili stadion w Berlinie. Będą zapewne kary dla naszej federacji

18:01

Zaczną Austriacy!

18:01

Ruszyli od razu ostro Austriacy, szybko przemieścili się pod naszą bramkę. Zawsze Austria ma świetne pierwsze 15 minut

18:02

Szybko chcieli strzelić na naszą bramkę, ale czujnie Dawidowicz

18:03

Austriacy od samego początku chcą pokazać, ze to oni będą dyktować warunki gry. Wysoki pressing rywali

18:04

Agresywni są bardzo Austriacy, ciężko utrzymać się przy piłce

18:04

Trzecia minuta gry, nasi wymienili kilka podań, ale wysoko ustawieni są rywale. Czekają na błąd

18:05

Doczekali się, Sabitzer do Arnautovicia, ale pomylił się Austriak. Za mocno

18:05

Błąd Dawidowicza w obronie i blisko wyjścia sam na sam był Arnautović. Nerwowo Polacy i pierwszy rzut rożny dla rywali

18:06

Nic z tego nie wyszło. Wypiąstkował Szczęsny, ale przy piłce Austriacy

18:07

Wychodziliśmy z kontrą i sfaulowany Piątek. Sędzia uspokaja Austriaka

18:07

Pierwsze 5 minut zdecydowanie dla Austriaków. Bardzo nerwowo gra Dawidowicz. Prawie popełnił drugi błąd

18:08

6 minuta gry: 1:2 w faulach dla Austrii. Dużo agresji ze strony rywali

18:09

2:2 w faulach

18:09

Arnautović schodzi na lewo, na prawo, bardzo skuteczny i dał właśnie kolejny rzut wolny Austrii

18:10

Sabitzer, w pole karne, Kiwior wybija. Austriacy dalej przed polem karnym

18:11

Wrzutka w pole karne i główki uderzył Gernot Trauner. Źle to się zaczęło

18:12

Austria zacięcie, znów strzał, ale zablokowany. Michała Probierza nosi przy linii bocznej

18:12

Nerwowo Polacy, nerwowo, ciężko będzie odbudować pewność siebie.

18:13

Zalewski przeszedł dwóch Austriaków, ale niedokładnie podał do Buksy

18:13

Większą pewność w grze mają teraz Austriacy. Po 10 minutach gry posiadanie wynosi: 33-67% dla rywali

18:10

GOL! 0:1 dla Austrii!

18:14

Nasi piłkarze wiedzieli, że Austria mocno zaczyna, ale to my popełniamy mnóstwo prostych błędów

18:15

Polscy kibice w Berlinie dwunastym zawodnikiem. Głośno kibicują biało-czerwonym

18:15

Austriacy wygrywają na razie pojedynki jeden na jeden. Jedyny Zalewski, który świetnie ruszył z szarżą

18:16

Austria zbyt swobodnie rozgrywa przed naszym polem karnym

18:17

Polacy, jesteśmy z wami - śpiewają kibice

18:17

Polska nieco wyżej pressingiem i Austria musiała wycofać się z ataku pod naszą bramką

18:18

Nasi obrońcy są dziś bardzo niepewni. Zarówno Kiwior jak i Dawidowicz. Frankowski musi wrócić z pozycji wahadłowego do stopera. Źle to wygląda

18:18

Buksa przed naszym polem karnym wypychany, podanie do Zielińskiego strzał i ręką obronił Austriak!

18:19

VAR nie będzie się tym zajmować! Skandaliczna decyzja

18:19

Powinniśmy mieć rzut karny!

18:19

Nasi podrażnieni, Bednarek do Frankowskiego, był jeszcze Zalewski strzał i wysoko nad bramką. W końcu coś zbudowaliśmy!

18:20

Stać nas na to, żeby rozegrać ciekawą akcję

18:21

Austria już uspokojona, mają to co chcą. Wolno rozgrywają piłkę i czekają aż nasi popełnią błąd w ustawieniu

18:22

Frankowski łatwo stracił. Z kontrą ruszyli Austriacy i świetnie Szczęsny interweniował poza polem karnym

18:24

Michał Probierz dalej nerwowo przy linii bocznej. Gramy naprawdę gorzej niż z Holandią

18:24

Z autu pomylił się Frankowski rzucając piłkę pod nogi rywala, znów z kontrą ruszyli Austriacy i świetnie Szczęsny. Obronił strzał Arnautovicia, który wyszedł na czystą pozycję

18:25

Kontra Polaków. Zieliński do Frankowskiego, ten do Piątka, wrzutka, ale za krótko. Jeszcze Zieliński i blok Austriaków

18:28

Kiwior do Zalewskiego, wrzutka Zieliński i trafiamy znów w obrońców. Dalej Polacy przy polu karnym i znów źle Frankowski!

18:29

Piątek zdenerwowany na sędziego, nie zgadza się z jego decyzją odnośnie faulu

18:29

Od 9. minuty przegrywamy 0:1. Mamy 28. minutę spotkania

18:30

Lepszy fragment naszego zespołu. Kilka ciekawszych podań, ale wciąż boimy się ruszyć do ataku.

18:30

Austriacy nie pozwalają nam się rozpędzić. Przerywają, faulują

18:31

Frankowski prawą stroną, wszedł w pole karne i niewiele brakowało, żeby piłka dotarła do Buksy. Mamy rzut rożny!

18:31

Zieliński wybijają Austriacy. Jeszcze raz Zieliński, pole karne, piłka trafiła pod nogi Piątka

18:32

Zieliński w pole karne, piłka do Kiwiora, ten do Bednarka piłka odbiła się od obrońcy Austriaka i szczęśliwie trafiła pod nogi Piątka!

18:34

Polska 1:-:1 Austria (30' Krzysztof Piątek :-: 9' Gernot Trauner)

18:34

Teraz trzeba być czujnym i uważnym. Polscy kibice w euforii

18:34

Teraz to Austriacy są podrażnieni i ruszają do ataku

18:34

Sabitzer z rzutu wolnego, w nasze pole karne iiiiii doszli do strzału Austriacy, ale szczęśliwie mocno przestrzelił Arnautović

18:35

Nabrali pewności Polacy, ale wciąż wysoko pressingiem Austriacy

18:36

Musimy więcej grać piłką, to Austria ma przewagę jeśli chodzi o liczbę podań. Teraz dobrze Slisz przerwał grę w środku pola

18:37

Piotrowski do Zalewskiego, przerzut na drugą stronę i sfaulował Frankowski przy próbie przejęcia górnej piłki

18:39

38. minuta gry

18:39

18:40

Buksa faulowany pod naszym polem karnym i wyszli z kontrą nasi rywale. Sędzia popełnił kolejny błąd, to nie ten poziom na Euro 2024! Mieliśmy teraz dużo szczęścia, że nie straciliśmy gola. Ruszyli rywale dwóch na dwóch i świetny powrót naszych obrońców

18:41

Mało brakowało, a stracilibyśmy drugą bramkę. Decyzja sędziego katastrofalna

18:41

Pociągany i popychany Buksa

18:42

Pięć minut do końca podstawowego czasu gry. Ciężki jest to mecz dla biało-czerwonych

18:42

Cały czas Piotr Zieliński coś mówi do sędziego, który nie chce go słuchać i nakazuje mu grać

18:43

Austriacy też nerwowi, popełniają błędy.

18:43

Sabitzer z dystansu i obok bramki, ale Szczęsny cały czas podążał za piłką

18:44

Nie możemy zrozumieć kilku decyzji sędziego. Zupełnie obiektywnie

18:44

Pressing, potrojone krycie Austiraków, przecinanie, agresja, faule, tak grają nasi rywale

18:44

Świetna piłka Slisza do Zalewskiego, wychodził sam na sam, ale bramkarz Austrii zdążył i wybił piłkę na aut

18:45

Piątek do Frankowskiego, Zieliński zyskał sporo pola, do Slisza i faul przed polem karnym. Sędzia jednak długo się zastanawiał, czy był faul

18:47

Zahaczony ręką o twarz polski pomocnik. Tymczasem Probierz kazał rozgrzewać się Lewandowskiemu!

18:47

Zalewski i Zieliński przy piłce. Strzaaaaaaał Zielińskiego i niewiele brakowało! Pentz broni i mamy rzut rożny

18:51

Niewidoczny Buksa, popełnił kilka błędów i to zapewne on zejdzie. W jego miejsce na drugą połowę ROBERT LEWANDOWSKI

19:03

A jednak, Robert Lewandowski tylko na rozgrzewce, ale można się go spodziewać w ciągu kilku/kilkunastu minut!

19:05

Szczęsny i laga na Buksę. Agresywnie zaczęli Polacy, ale przejmują piłkę nasi rywale

19:06

Na chwilę, świetnie Zalewski do Zielińskiego i wygrał Seiwald pojedynek jeden na jeden

19:06

Robert Lewandowski wciąż w rozgrzewce

19:07

Ciężko jest zbudować akcję, ciągle pressują Austriacy. Nic dziwnego, że Francja również miała z tym problem

19:08

Teraz to my wypychamy Austriaków. Nie pozwalamy im rozegrać piłki

19:08

My również jesteśmy wysoko ustawieni i gubią się nasi rywale. Przerywamy lepiej niż w pierwszej połowie

19:09

Posch z dystansu i zablokował strzał Moder

19:10

Wyrównało się to spotkanie, jeśli chodzi o ilość błędów. Zdenerwowany trener Austrii

19:10

Wimmer, obok Kiwior i rzut rożny dla Austrii. Nie przegrywamy pojedynków jeden na jeden. Nasi szybko reagują

19:11

Wimmer w pole karne, strzał Poscha z główki i broni Szczesny bez problemów

19:11

Frankowski prawą stroną do środka, Piątek z dystansu... ojjjjjjjjj... nad stadionem

19:12

Odzyskujemy piłkę po wznowieniu Austriaków, ale niedokładnie Moder

19:12

52. minuta spotkania, Lewandowski już bardzo intensywnie zaczął biegać przy linii bocznej

19:12

Zalewski świetnie do Frankowskiego, ten do Zielińskiego i znów faulowany Polak! Sędzia znów nie widział

19:13

Żółta kartka dla Slisza, wychodzili z kontrą Austriacy i przerwał im grę Polak

19:14

Sędzia dziś naprawdę źle traktuje naszych piłkarzy

19:14

Odzyskali piłkę Austriacy i świetnie Bednarek! To był groźny strzał w naszym polu karnym

19:14

Austriacy znów dyktują warunki. Nasi zdenerwowani na sędziego, ale muszą grać dalej! Skupić się na meczu

19:15

Sabitzer lewą stroną w pole karne i wygrywamy główkowe pojedynki

19:15

Nicola Zalewski świetnie lewą stroną i faulowany Polak. Żółta kartka dla Wimmera!

19:16

Kibice skandują: Polacy jesteśmy z Wami! Potrzebujemy jednej bramki

19:16

Zieliński w pole karne, nerwowo Austriacy, wybijają i nasi mają piłkę

19:17

Buksa dobre rozciągnięcie do Zalewskiego, ten do Piątka i faul! Przy polu karnym

19:17

Robert Lewandowski gotowy do wejścia!!!

19:17

Ostatnie wskazówki taktyczne i za chwilę RL9, którego imię i nazwisko jest teraz skandowane

19:20

Moder prawą stroną do Frankowskiego, nerwowo Austriacy w polu karnym i mamy rzut rożny

19:21

Faulowany Austriak i żółta kartka dla Modera. Spóźniony i stempel na nogę rywala. Słuszna kartka

19:23

Rzut wolny dla Austrii, Wimmer do Arnautovicia i było gorąco. Nasi zagęścili i nie pozwolili oddać strzału

19:26

Fatalny błąd Polaków i gol dla Austrii...

19:29

Polacy nie złożyli broni i żółta kartka za niesportowe zachowanie dla Arnautovicia

19:30

Lewandowski skoszony przez Danso i to powinna być żółta kartka

19:30

Frankowski w pole karne i dobrze ustawiony Lienhart w obronie

19:31

Zieliński w pole karne, ale za głęboko...

19:32

Liczba kibiców to ponad 69 tysięcy

19:33

Kamil Grosicki gotowy do wejścia!

19:33

Austriacy spokojnie rozgrywają piłkę Baumgartner do Wimmera, groźny strzał i świetnie Szczęsny!

19:35

15 minut nadziei

19:35

Błąd Dawidowicza, Sabitzer sam na sam i faulował Szczęsny. Rzut karny dla Austrii

19:41

Na tę chwilę tabela wygląda następująco. Oddalają się nasze szanse od fazy pucharowej

3. Austria - 2 mecze / 3:2 / 3 pkt
  4. Polska - 2 mecze / 2:5 / 0 pkt

19:43

Błąd Przemka Frankowskiego przed naszym polem karnym, fenomenalnie Szczęsny

19:46

Z łatwością puszczamy Austriaków. Sam na sam Laimer, minął Szczęsnego, ale duży kąt i obok bramki. Mamy szczęście

19:46

Spuszczone głowy biało-czerwonych

19:47

Schodzi Zieliński, w jego miejsce Urbański

19:47

Ręką odbił teraz Polak w polu karnym i tym razem na nasze szczęście nie widział tego sędzia.

19:48

Wygramy z Francją? Wątpliwe, ale trzeba wierzyć. To jedyna szansa, by Polska miała nadzieję na awans z trzeciego miejsca

19:50

4 minuty dłużej

19:52

Eh...

19:52

Nie było tu walki z naszej strony. Był to słaby mecz biało-czerwonych. Gorszy niż z Ukrainą, Turcją i Holandią. Błędy, błędy, błędy, ale Austria jest czarnym koniem tego turnieju

19:54

Koniec, Polska przegrywa z Austrią 1:3.

19:55

Austria jest naprawdę mocna. Przekonali się o tym Francuzi i teraz Polacy.