Granda w Warszawie po raz 104!
Zapraszamy na kolejne zawody do klubu Legia Fight Club, które odbędą się już w 16 lutego na obiektach przy ulicy Łazienkowskiej! Start walk tradycyjnie około godziny 10-11 przedpołudniem! Będzie to jednocześnie Warszawska Granda nr 104, ale nie zabraknie też walk na większym poziomie - w tym międzynarodowych w ramach Warsaw Boxing Cup - zachęca do udziału Paweł Michalik, trener pięściarzy Legia Fight Club, jeden z organizatorów imprezy.
Zapisy chętnych pięściarzy odbywają się tylko za pośrednictwem strony internetowej www.zawody.fundacjawyczyn.pl - najpóźniej do niedzieli 9 lutego.
Wystawa ku pamięci żołnierzy
Po raz kolejny współorganizatorem i partnerem wydarzenia jest Instytut Pamięci Narodowej, który przygotuje wystawę poświęconą Armii Krajowej i Żołnierzom Podziemia Antykomunistycznego.
- Fundacja Wyczyn i Fundacja Pomocny Ratel po raz kolejny zorganizują zbiórki charytatywne o których więcej niebawem! Dziękujemy za wszelkie wsparcie!- dodaje trener Michalik. Więcej szczegółów na stronie internetowej https://pomagam.pl/39wg3w.