IGRZYSKA OLIMPIJSKIE

Siatkówka mężczyzn: Polska - USA, półfinał Paryż 2024. Kiedy i o której grają siatkarze?

Mecz Polska - USA na igrzyskach olimpijskich w Paryżu 2024 zapowiada się ekscytująco. Nasz rywal, który trzy lata temu podczas turnieju olimpijskiego w Tokio nie wyszedł z grupy, staje przed szansą powtórzenia sukcesu z 1984, 1988 i 2008 roku, kiedy to awansował do finału i później zdobył złoty medal olimpijski. Nas jednak bardziej interesuje to, by Polacy powtórzyli sukces sprzed 48. lat. Wtedy drużyna Huberta Wagnera sięgnęła po historyczne złoto. Kiedy grają siatkarze? O której godzinie mecz Polska vs Stany Zjednoczone? Przygotujcie się na duże emocje!

1. Polska - USA siatkówka mężczyzn - kiedy grają siatkarze?
  2. Polska - USA siatkówka mężczyzn - GODZINA

Kiedy grają siatkarze półfinał igrzysk olimpijskich w Paryżu 2024? Zastanawiacie się, o której godzinie mecz Polska USA o finał siatkarskiego turnieju olimpijskiego? Wcale się nie dziwimy, że z niecierpliwością czekacie na najbliższy mecz Polski w siatkówkę mężczyzn, bo to najważniejsze póki co starcie, w ostatnich latach. Już przed igrzyskami wszyscy wiedzieli, że aktualni mistrzowie Europy nie będą mieć problemu z wyjściem z grupy. Pewnie pokonali reprezentację Egiptu, a później rozprawili się z Brazylią. Nie był to jednak najłatwiejszy mecz, bo polska przegrała pierwszego seta, wyrównała w drugim, a w trzecim znów musiała uznać wyższość rywala. Siatkarze Nikoli Grbica zmobilizowali się wygrywając seta numer 4, a w tie-breaku tylko potwierdzili, że są mocniejszą drużyną. W trzecim spotkaniu grupowym przegrali jednak z silną reprezentacją Włoch, awansując do fazy pucharowej z drugiego miejsca. W ćwierćfinale podziwialiśmy prawdziwy popis umiejętności, bo Polacy rozgromili Słoweńców uchodzących za faworytów turnieju.

Siatkówka DRABINKA igrzysk Paryż 2024. Kiedy grają siatkarze Polski? O której i z kim?

Klasyfikacja medalowa IO Paryż 2024 - które miejsce ma Polska? Ile medali i kto zdobył?

Iga Świątek odwiedziła Dom Polski w Paryżu

Polska - USA siatkówka mężczyzn - kiedy grają siatkarze?

Mecz Polska vs Stany Zjednoczone 2024 będzie stać na bardzo wysokim poziomie, ponieważ stawką jest finał olimpijskiego turnieju w Paryżu. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami odbył się w lipcu 2024. W ramach spotkania towarzyskiego Polska wygrała 3:2. Wcześniej drużyny spotkały się w Lidze Narodów i górą także byli Polacy wygrywając 3:0. W czerwcu 2023 Polska przegrała 3:0, ale w lipcu tego samego roku wygrała 3:1. Szansa na to, by odnotować kolejne zwycięstwo natrafi się już 7 sierpnia 2024. Wtedy rozegrane zostanie półfinałowe starcie.

Polska - USA siatkówka mężczyzn - GODZINA

O której godzinie mecz Polska - USA 7.08.2024? Polscy kibice pracujący na drugą zmianę będą musieli robić sobie przerwy, by zerkać na to, co dzieje się na hali w stolicy Francji. Spotkanie rozpocznie się bowiem o godzinie 16:00 i będzie to pierwszy mecz rozgrywany na tym etapie. Drugiego finalistę poznamy od godziny 20:00.

Siatkówka kobiet DRABINKA igrzysk Paryż 2024. Kiedy grają siatkarki Polski? O której?