Mecz Polska - Szkocja 5.09.2024: WYNIK NA ŻYWO, SKRÓT WIDEO, STATYSTYKI

Autor: PAWEL SKRABA / SUPER EXPRESS Mecz Polska - Szkocja 5.09.2024: WYNIK NA ŻYWO, SKRÓT WIDEO, STATYSTYKI

LIGA NARODÓW

Polska wygrała ze Szkocją! Dwie bramki z karnego i cenne trzy punkty! Zalewski bohaterem

Reprezentacja Polski po nieudanych mistrzostwach Europy rozpoczęła walkę w Lidze Narodów, turnieju, który może stać się kluczowy w przyszłości przy okazji mistrzostw świata. Polacy trafili na Portugalię, a także Chorwację, której gra pozostawiła sporo do życzenia na Euro. Jaki jest wynik meczu Polska Szkocja 5.09.2024? Kto wygrał w meczu Ligi Narodów? Wynik, skrót wideo i statystyki Polska Szkocja 5 września 2024 znajdziecie na naszej stronie. Dzięki temu nadrobicie zaległości!

Spis treści

1. Mecz Polska - Szkocja 5.09.2024: WYNIK NA ŻYWO
  2. Mecz Polska - Szkocja 5.09.2024: SKRÓT WIDEO
  3. Mecz Szkocja - Polska 5.09.2024: STATYSTYKI

Mecz Polska - Szkocja 5.09.2024: WYNIK NA ŻYWO, SKRÓT WIDEO, STATYSTYKI, to wszystko przyda się kibicom, którzy z różnych powodów nie mogli oglądać starcia reprezentacji Polski. Jaki jest wynik Polska Szkocja 5 września 2024? Czy Polska wygrała? Jak wyglądały strzelone gole? Jeśli szukacie odpowiedzi na te pytania, to dobrze trafiliście. Piłkarze Michała Probierza polecieli do Glasgow, by zmierzyć się z reprezentacją, która zajęła ostatnie miejsce w ogólnej tabeli mistrzostw Europy. Przedostatnie zajęła Polska, więc spotykają się ze sobą dwie drużyny, które wypadły na Euro w Niemczech. Było wiadomo, że mecz Polska Szkocja jest arcyważny dla losów grupy Ligi Narodów. Nie brakuje opinii, że Polacy właśnie ze Szkotami zmierzą się o trzecie miejsce w grupie, pozwalające na granie w barażach o utrzymanie w dywizji A. W grupie zagramy jeszcze z Chorwacją i Portugalią.

Mecz Polska - Szkocja 5.09.2024: WYNIK NA ŻYWO

Polska objęła prowadzenie po świetnym odbiorze, piłka Urbańskiego do Lewandowskiego, ten do Sebastiana Szymańskiego, strzał z dystansu i piłka w bramce. Prowadziliśmy od 8. minuty 1:0. W 42. minucie Zalewski ruszył sprintem w kierunku bramki rywali, wbiegł w pole karne, minął rywala, a ten go zahaczył. Mieliśmy rzut karny do którego podszedł Robert Lewandowski. Strzał i gol! Polska prowadziła w 44. minucie 2:0. Fatalny początek drugiej połowy. Błyskawicznie ruszyli Szkoci, błąd Bednarka i po kilkunastu sekundach straciliśmy bramkę na 1:2. Na dwadzieścia minut przed końcem Michał Probierz wprowadził znaczące zmiany w składzie. Zszedł Krzysztof Piątek, a wszedł Kuba Piotrowski. Zszedł też Robert Lewandowski, a zastąpił go Adam Buksa. Polacy na piętnaście minut przed końcem stracili bramkę i mieliśmy remis 2:2. Mieliśmy dużo szczęścia. Sędzia doliczył osiem minut, Szkoci nacierali. W ostatnich minutach Zalewski wpadł w pole karne rywali i znów sprokurował rzut karny! Sam podszedł do piłki i zdobył bramkę na wagę zwycięstwa!

Liga Narodów piłka nożna 2024 - POLSKA: kiedy mecze? O której i z kim gra reprezentacja?

FB: MICHAŁ PROBIERZ WBIŁ SZPILKĘ W DZIENNIKARZY. STANOWCZY KOMENTARZ NA KONFERENCJI

Mecz Polska - Szkocja 5.09.2024: SKRÓT WIDEO

Skrót wideo meczu Polska - Szkocja 5 września 2024 pozwoli nadrobić zaległości i uratuje tych, którzy z różnych powodów nie mogli oglądać tego spotkania. Zasnęli po ciężkim dniu lub po prostu wybrali inny sposób aktywności w piątkowy wieczór. Skrót meczu Polska Szkocja 5.09.2024 podrzucamy właśnie tutaj.

8' Sebastian Szymański - 0:1

44' Robert Lewandowski - 0:2

46' Billy Gilmour - 1:2

76' Scott McTominay - 2:2

90+7' Nicola Zalewski - 2:3

Mecz Szkocja - Polska 5.09.2024: STATYSTYKI

Statystyki meczu Szkocja Polska 5 września 2024 pokażą, która z drużyn dłużej utrzymywała się na boisku, częściej uderzała na bramkę rywali, czy chociażby wykonywała więcej rzutów rożnych i wolnych. Damy wam znać w tym miejscu. Ostatni mecz Polska - Szkocja miał miejsce w marcu 2022 roku. Wtedy w towarzyskim starciu padł remis 1:1, a bramkę wyrównującą strzelił dla nas Krzysztof Piątek. W całej historii odbyło się jedenaście meczów, z czego w trzech z nich wygraliśmy, a dwa razy przegraliśmy. Aż sześć razy padł remis. Teraz wygraliśmy po raz czwarty!

• 1 Spalone 2

Liga Mistrzów 24/25 - DATY MECZÓW. Kiedy i o której mecze na żywo? [FAZA LIGOWA]