IGRZYSKA OLIMPIJSKIE

Kiedy grają siatkarze Polski PÓŁFINAŁ igrzysk? O której i z kim mecz Polski w Paryżu?

Reprezentacja Polski w siatkówkę mężczyzn zagrała doskonale w ćwierćfinale i wyeliminowała z turnieju głównych faworytów do złotego medalu. Siatkarze ze Słowenii, którzy bez porażki wygrali swoją grupę spotkali się ze ścianą w postaci doskonałego bloku biało-czerwonych oraz skutecznych ataków Kurka, Leona i Fornala. Polacy popisywali się również doskonałą zagrywką, co mocno wpływało na morale naszych rywali. Kiedy grają siatkarze półfinał IO Paryż 2024? O której godzinie mecz Polski? Kto jest rywalem w walce o finał? Odpowiedzi poznacie na naszej stronie!

1. Kiedy grają siatkarze Polski półfinał igrzysk?
  2. Mecz Polski siatkówka mężczyzn 2024 - półfinał: o której?
  3. Polska siatkówka mężczyzn - z kim półfinał?

Kiedy grają siatkarze Polski półfinał igrzysk? Dużo osób ciekawi też to, o której godzinie grają siatkarze w półfinale 2024, a także to, z kim gra Polska o finał turnieju olimpijskiego w Paryżu. Przygotujcie się na ogromne emocje i sportowe uniesienia, których dawno nie przeżywaliśmy. Tym bardziej, że siatkarze realnie mają szansę na drugi złoty medal w historii startów na igrzyskach olimpijskich, a stwierdzamy tak po świetnym meczu z reprezentacją Słowenii. Polacy od samego początku kontrolowali grę. Byli skuteczni w ataku, ale przede wszystkim w obronie. Wiele trudnych piłek wybronił Fornal. Biało-czerwoni na chwilę stracili atuty pod koniec drugiego seta, co wykorzystali nasi rywale wyrównując w setach 1:1. W dalszej części meczu oglądaliśmy popis umiejętności zarówno Wilfredo Leona, jak i Bartka Kurka. Słoweńcy, którzy uchodzili za faworyta do zwycięstwa pożegnali się z turniejem!

Kiedy grają siatkarze Polski półfinał igrzysk?

Mecz Polski w siatkówkę mężczyzn 2024 trzeba oglądać na żywo lub śledzić relację, którą dla was przygotujemy. Polacy wygrywając ze Słowenią przerwali klątwę ćwierćfinałów. Po tym, jak odpadli w ćwierćfinale igrzysk olimpijskich w 2004, 2008, 2012, 2016 i 2020(2021), w 2024 roku awansowali do najlepszej czwórki. Mecz o finał rozegrają 7 sierpnia. Będzie to pierwsze półfinałowe starcie.

Siatkówka DRABINKA igrzysk Paryż 2024. Kiedy grają siatkarze Polski? O której i z kim?

Natalia Kaczmarek rusza do walki o medale!

Mecz Polski siatkówka mężczyzn 2024 - półfinał: o której?

Godzina meczu Polski w półfinale igrzysk olimpijskich 2024 jednym będzie pasować, a drudzy uznają, że nie będą w stanie oglądać hitowego starcia. O której godzinie gra Polska w półfinale siatkówki? Biało-czerwoni pojawią się na boisku hali w Paryżu o godzinie 16:00. Drugi półfinałowy mecz rozegrany zostanie o godzinie 20:00.

Polska siatkówka mężczyzn - z kim półfinał?

Polska półfinał siatkówki na turnieju olimpijskim w Paryżu zagra z drużyną silną, bo już tylko takie zostały na tym etapie. Aczkolwiek, skoro udało się wyeliminować faworytów do złotego medalu, to teraz powinno pójść łatwiej. Z pewnością tak nie będzie i czeka nas emocjonujące starcie. Polska zagra o finał turnieju olimpijskiego ze zwycięzcą starcia Stany Zjednoczone vs Brazylia. Dowiemy się tego 5 sierpnia po godzinie 22:30.