HARMONOGRAM

Kiedy gra Iga Świątek DZISIAJ 30.08.2024? O której godzinie gra Świątek dziś na żywo?

Iga Świątek awansowała do trzeciej rundy wielkoszlemowego turnieju US Open. Rozstawiona z numerem jeden polska tenisistka wygrała w czwartek z Japonką Eną Shibaharą 6:0, 6:1. Spotkanie trwało 65 minut. Teraz jej rywalką będzie Rosjanka Anastazja Pawluczenkowa. O której godzinie oglądać mecz? Kiedy gra Iga Świątek na US Open 2024? Poznajcie szczegóły już teraz.

1. Kiedy gra Iga Świątek dzisiaj 30.08.2024?
  2. Iga Świątek mecz sobota na żywo - GODZINA

Kiedy gra Iga Świątek dzisiaj 30.08.2024? Zastanawiacie się, o której godzinie gra Świątek dziś na żywo? Podpowiadamy byście nie przegapili trzeciego starcia liderki światowego tenisa, w ramach US Open 2024. Jak grała Świątek w ostatnich meczach? W pierwszej rundzie Świątek nadspodziewanie długo, bo prawie dwie godziny, męczyła się ze 104. w światowym rankingu Rosjanką Kamillą Rachimową, którą ostatecznie pokonała 6:4, 7:6 (8-6). Shibahara, 217. na liście WTA, sprawiła jej znacznie mniej problemów. 26-letnia Japonka do turnieju głównego przebiła się przez kwalifikacje. W singlu nie ma na koncie żadnych sukcesów, ale jest mistrzynią French Open 2022 w mikście i finalistką Australian Open 2023 w deblu. Ich mecz w zasadzie pozbawiony był historii. W pierwszym secie Shibahara zdołała wygrać zaledwie siedem piłek. Ambicji nie można jej jednak było odmówić. Na początku drugiej partii w końcu wygrała, trwającego 12 minut, gema. Publiczność zgotowała jej owację.

US Open 2024 WYNIKI i DRABINKA kobieca. Kiedy i o której Świątek gra w USA?

Tak mieszka i żyje królowa tenisa Iga Świątek. Daleko jej do luksusu!

Kiedy gra Iga Świątek dzisiaj 30.08.2024?

Iga Świątek dominowała w meczu z Eną Shibaharą. Do końca meczu oddała rywalce jeszcze osiem piłek. Kolejną rywalką Polki będzie rozstawiona z numerem 25. Rosjanka Anastazja Pawluczenkowa. Mecz odbędzie się 31 sierpnia 2024, a 30 sierpnia. Polka jest zdecydowaną faworytką, ale z pewnością nie zlekceważy swojej przeciwniczki.

Iga Świątek mecz sobota na żywo - GODZINA

O której godzinie gra Świątek 31 sierpnia 2024 na żywo? Mecz w 3. rundzie US Open odbędzie się w godzinach wieczornych. Organizatorzy jeszcze pracują nad harmonogramem gier na sobotę. Damy Wam znać w tym miejscu!

Iga Świątek - tak mieszka i żyje królowa tenisa. Będziecie zaskoczeni!