Hubert Hurkacz: MECZ NA ŻYWO, WYNIK - o której dzisiaj oglądać?

Autor: AP Photo/Lynne Sladky / Associated Press/East News Hubert Hurkacz: MECZ NA ŻYWO, WYNIK - o której dzisiaj oglądać?

2021-04-13 14:34

Hubert Hurczak nie miał wczoraj szczęścia do rozegrania meczu tenisowego. W poniedziałek, 12 kwietnia 2021 roku jego rozgrywka z Thomasem Fabbiano została przerwana w Monte Carlo z powodu intensywnych opadów deszczu. O której godzinie dzisiaj oglądać Huberta Hurkacza?

1. Hubert Hurkacz - MECZ NA ŻYWO. O której?
  2. Hubert Hurkacz - WYNIK

Hubert Hurkacz MECZ NA ŻYWO, WYNIK. Nasz tenisista bierze udział w ATM Masters 1000 w Monte Carlo. W trakcie poniedziałkowej rozgrywki, 12 kwietnia 2021 roku Polak bardzo dobrze rozpoczął mecz. Niestety okazało się, że w trakcie spotkania zaczął intensywnie padać deszcze i w związku z tym Hurkacz i Fabbiano musieli przerwać rozgrywkę. Biało-czerwony tenisista wygrał pierwszego seta 6:3. Mecz został przeniesiony na wtorkowe popołudnie. O której godzinie oglądać? Jaki jest wynik?

Fame MMA 10 - DATA: KIEDY będzie gala? Kto walczy na Fame MMA 10?

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Bayern: Dla nich lepiej, gdyby Lewandowski… | Futbologia
Czy Hubert Hurkacz wygra w przyszłości jeden z turniejów wielkoszlemowych?

Hubert Hurkacz - MECZ NA ŻYWO. O której?

Przeniesiony mecz z poniedziałku, został zaplanowany na wtorek 13 kwietnia 2021 roku. Spotkanie zostanie rozegrane w ramach ATP w Monte Carlo. Rozstawiony z numerem 13. Polak rozpocznie rywalizację z kwalifikantem punktualnie o godzinie 12:30.