Autor: High League High League 5 LIVE - RELACJA ONLINE 10.12.2022, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

High League 5 - relacja live online jest doskonałą alternatywą dla osób, które z różnych powodów nie mogły oglądać gali. Jak prezentują się wyniki High League 5? Kto wygrał na High League 10.12.2022? Czy Natsu wygrała z Fagatą? Jak wyglądała walka Tyburskiego z Simao? Jak poradził sobie Murański w starciu z Bombą? Relacja online High League 5 odpowie na wszystkie pytania związane z elektryzującym wydarzeniem w Łodzi!

HIGH LEAGUE 5 LIVE - WYNIKI NA ŻYWO [RELACJA ONLINE 10.12.2022]

19:56

Witamy i zapraszamy na galę High League 5! Bądźcie razem z nami!

20:05

Szalony Reporter - wiek, wzrost, żona, walki, Ukraina. Kim jest Tomasz Matysiak?

Naszą relację zaczynamy od wielkiego newsa! Tomasz Matysiak, czyli Szalony Reporter zawalczy na High League 6.

20:22

Studio po raz pierwszy prowadzi Łukasz Kaniowski. Jego gościem był przed momentem Szalony Reporter, a teraz jest Denis Załęcki. Z niecierpliwością czeka na walkę swojego ojca!

20:22

High League 5 na żywo to w sumie sześć walk w MMA, trzy starcia w K-1 oraz jeden pojedynek w boskie w małych rękawicach.

20:28

A teraz zapnijcie pasy! Denis Załęcki zgodził się na walkę 2vs2: on + jego tata vs bracia Tyburscy!

20:28

To nie koniec niespodzianek!!!

20:28

Marcin Najman - Jacek Murański na High League 6! TO SIĘ DZIEJE!!!

20:34

Walka Marcina Najmana z Jackiem Murańskim odbędzie się na zasadach: Boks birmański, główki, łokcie, parter do dobicia przez 15 sekund.

20:35

High League 5 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na High League 10.12.2022?

Czas otworzyć galę High League 5! Pierwsze dwie walki odbędą się w ramach karty wstępnej!

RUNDA 1: Kamil Hassi Hassan - Wojciech Rekordzista Sobierajski

Od razu zmienił pozycję Hassan, a od low-kicków zaczął Rekordzista. W pierwszych sekundach Hassan popisał się świetnym time'ingiem. Uniknął ciosu i ruszył chcąc obalić swojego rywala. Ciosy Hassana nie robiły wrażenia na Sobierajskim, przynajmniej w pierwszej rundzie. Aczkolwek trzeba przyznać, że mieliśmy więcej uderzeń z nóg niż z pięści. Na 30 sekund przed końcem pierwszej rundy obalił Hassan Sobierajskiego, ale uciekł przed parterową opresją.

20:54

RUNDA 2: Kamil Hassi Hassan - Wojciech Rekordzista Sobierajski

Runda druga rozpoczęła się od agresywnego low-kicka ze strony Hassana. Słychać te uderzenia na ostatnim miejscu w łódzkiej Atlas Arenie. Sobierajski po 30 sekundach walki zaczął zamykać swojego rywala pod klatką i próbował wywierać presję. W połowie drugiej rundzie mieliśmy kopnięcie w krocze ze strony Sobierajskiego i otrzymał upomnienie zawodnik. Kamil Hassan miał chwilę odpoczynku. 1:20 sekund przed końcem drugiej rundy zaczęła się walka i obaj zaczęli wymieniać się mocnymi ciosami w twarz.

Wydaje się, że to Rekordzista zadaje celniej i mocniej. 30 sekund przed końcem drugie przypadkowe uderzenie w krocze ze strony Sobierajskiego. Sędzia odjął mu punkt.

20:59

RUNDA 3: Kamil Hassi Hassan - Wojciech Rekordzista Sobierajski

Sobierajski od początku rundy 3. wiedział, że musi atakować, ponieważ ma odjęty punkt. Robił to, ale wszystko racjonalne, wyważone, a niższy od niego rywal mu odpowiadał. Hassan w trzeciej rundzie zadał dużo więcej celnych trafień niż w drugiej i pierwszej rundzie. Rekordzista w tej walce pokazał, że dobrze przygotował się jeśli chodzi o parter. Wiedział, że w stójce sobie poradzi. Na minutę przed końcem uruchomił ręce i cudem bronił się Hassan. Mieliśmy też high-kick i znów ustał Kamil Hassan. Totalnie zmęczony był Hassi na 20 sekund przed końcem. Chwiał się na nogach, ale utrzymał się i uratował go gong!

21:02

Wojciech Rekordzista Sobierajski zwyciężył przez większościową decyzję sędziów!

21:06

Malik Montana pojawił się na scenie High League! Rapuje dwa zupełnie nowe utwory, które być może dołączą do propozycji Rap20 w Radiu ESKA!

RUNDA 1: Przemysław Sequento Skulski - Andrzej Andrew Gazda

Walka rozpoczęła się od ostrego ataku ze strony Sequento. Gazda zdecydował się zklinczować pojedynek, jednak wykorzystał to sprytnie jego rywal. Zaczął ciągnąć jego głowę gilotyną, ale nie było to skuteczne zapięcie. Walka praktycznie całą rundę odbywała się w parterze. Na górze był Andrew, który próbował dosiąść Sequento, jednak jego szyja była cały przez Skulskiego czas trzymana. Gazda dosiadł na 15 sekund przed końcem, zadał kilka mocnych ciosów, ale odwrócił się plecami Sequento. Sędzia przerwał pojedynek, bo mieliśmy gong! Koniec pierwszej rundy.

21:21

RUNDA 2: Przemysław Sequento Skulski - Andrzej Andrew Gazda

Po przerwie Sequento znów ruszył z szarżą. Chciał "urwać" głowę swojemu rywalowi. Andrew ponownie unikając ciosów postanowił sprowadzić walkę do parteru. Walka w parterze trwała 30 sekund, ale wstał Przemysław Skulski. Kilka sekund później trafił Sequento i niewątpliwie Andrew odczuł ten cios. Ponownie mieliśmy sprowadzenie do parteru i próbę gilotyny ze strony Skulskiego. 40 sekund przed końcem, gdy zawodnicy leżeli na sobie w parterze, sędzia ich napomniał. 15 sekund później podniósł, ale ledwo na nogach stał Gazda. Nie wykorzystał tego Skulski i koniec drugiej rundy!

21:31

RUNDA 3: Przemysław Sequento Skulski - Andrzej Andrew Gazda

Ledwo trzymał się na nogach Gazda, a Sequento próbował to wykorzystać. Walka sprowadzona była do parteru i trwała prawie całą rundę. Było to na plus dla Andrewa. Narożnik Skulskiego krzyczał, by zawodnik wstał do stójki i tam dobił swojego rywala. Sequento jednak nie słyszał tych rad. Na 15 sekund przed końcem usłyszał, ale zdecydowanie było za późno.

21:33

Andrzej Andrew Gazda wygrywa przez niejednogłośną decyzję sędziów!

21:34

Marcin Najman - Jacek Murański 2023: KIEDY i GDZIE walka High League 6? [DATA, MIEJSCE]

Przypominamy, że ogłoszona została pierwsza walka na High League 6!

21:39

21:41

Czyli to prawda!

21:44

Malik Montana, czyli właściciel federacji w studiu!

Spodziewam się adrenaliny i emocji, jeśli chodzi o walki. Będę oglądać z dużym zaciekawieniem. Karta walk jest mega dzisiaj. Najman vs Murański to walka, której ludzie po prostu chcą.

21:47

High League 5 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, kiedy i o której godzinie walczy? [ROZPISKA]

OTWIERAMY kartę główną High League 5! Zawodnicy prezentowani są w rytm klubowej piosenki przypominającej, że już za 14 dni święta Bożego Narodzenia!

Runda 1: Dawid Crazy Załęcki - Vaso Bakovević

Walka zaczęła się od próby kopnięcia ze strony Vaso. Obaj podchodzą jednak do siebie z dużym dystansem. Dawid Załęcki czujny, wyważony, a Bakovević cały czas zmienia pozycję. Raz z lewej, raz z prawej strony. Półtorej minuty pierwszej rundy, potężny cios ze strony Dawida Załęckiego, padł Vaso Bakovević. Sędzia zaczął liczyć, ale nie był w stanie wstać. Nie był zgaszony po ciosie, a narzekał na ból nogi. Dziwna kontuzja.

22:02

Vaso Bakovević powiedział, że ma kontuzję mięśnia czworogłowego. Nie poddał walki, bo chciał!

22:10

Walka odbywa się w boksie, w małych rękawicach. Używanie nóg zakazane!

22:15

Runda 1: Dawid Diables Porwisiak - Paweł Leh Lehmann - boks, małe rękawice

Pierwszy cios zadał Lehmann, ale trafił w gardę. Diables próbuje podchodzić i skracać dystans, ale Lehmann wszystkich ciosów unika. Po dynamicznym początku, walka zwolniła już w 40 sekundzie. Dużo szybszy wydawał się Diables, który starał się kontrolować pojedynek. W połowie pierwszej rundy trafił swojego rywala, a ten niewątpliwie to odczuł, bo zaczął uciekać. Minutę przed końcem mieliśmy pierwsze oznaki zmęczenia, szczególnie u Leha. Choć niewątpliwie wypompowuje się ciosami również Diables. Wyrównany pojedynek.

22:19

Runda 2: Dawid Diables Porwisiak - Paweł Leh Lehmann - boks, małe rękawice

Druga runda rozpoczęła się spokojniej niż pierwsza. Obaj byli już zmęczeni. Diables cały czas trzymał gardę wysoko, co może mieć kluczowe znaczenie przy punktowaniu sędziów. Lehmann ma niżej ręce i często nadziewa się na ciosy rywala. W pierwszej minucie drugiej rundy mieliśmy tego dowód, bo przyjął sporo ciosów Leh. W połowie drugiej rundy zaczęło się klinczowanie. W klinczu Porwisiak zadał kilka podbródkowych ciosów i zdecydowanie to mogło boleć. Leh może czuć się zirytowany, bo trafiał ale te ciosy nie robiły wrażenia na Diablesie. Aż do 30 sekundy przed końcem drugiej rundy. Kilka celnych ciosów i Diables powalony. Sędzia liczył, ale wstał Porwisiak.

22:24

Runda 3: Dawid Diables Porwisiak - Paweł Leh Lehmann - boks, małe rękawice

Obaj powoli, bez energii do siebie podeszli. Zdecydowanie chcieli, żeby ta walka się już skończyła. Wysoko gardę trzymał Diables, a Leh szukał miejsca pomiędzy. Diables chciał skontrować ciosy swojego rywala, ale nie miał już siły. Pawel Lehmann cały czas analizował to jak porusza się jego rywal i przy okazji go punktował. Minutę przed końcem walki przyjął sporo na twarz Dawid Porwisiak. Jedyne wyjście to sklinczować i przerwać ataki rywala. Powinien wygrać Paweł Lehmann!

22:25

Paweł Leh Lehmann wygrywa przez jednogłośną decyzję sędziów!

22:30

Jesteśmy w połowie High League 5! Ostatnia gala w 2022 roku jest mega mooooocna!

RUNDA 1: Jakub Holak Krawczyk-Holak vs. Maciej Zony Zoniuk

Zaczął ładnie Holak - lewy, prawy. Dość pewnie zachowywał się od pierwszych sekund. Zony natomiast na biegu wstecznym aż do 40 sekundy walki. Uderzył, aż obróciło Holaka! Ustał i uciekł z opresji. Ten cios pozwolił Zonemu lepiej i swobodniej poczuć się w tym pojedynku. Zoniu zaczął wywierać presję, a Holak zadawał ciosy tylko z kontry. Zony jest podobny w posturze i sposobie poruszania w oktagonie do Alana Kwiecińskiego. 40 sekund przed końcem pierwszej rundy mieliśmy klincz przy siatce. 20 sekund przed końcem czas został zatrzymany, bo Holak uderzył uderzył w krocze swojego rywala.

22:43

RUNDA 2: Jakub Holak Krawczyk vs. Maciej Zony Zoniuk

Holak trafił na początku drugiej rundy prawym sierpem i to podrażniło Zonego. Rzucił się rywala i powalił go. Weszliśmy w parter z Zonym od góry. Po 30 sekunduach mieliśmy dosiad. Rozpłaszczył rywala, przesuwając biodra wzdłuż ciała Krawczyka. Zoniuk sprytnie rozbijał powoli rywala. Sędzia przerwał pojedynek!

22:46

Maciej Zony Zoniuk wygrywa przez TKO w 2. rundzie!

22:51

Maciej Zony Zoniuk: - Od początku się słuchałem narożnika. Wysoka garda, uważać na podbródki. Wykonałem cały plan na 95 procent. Na razie będę trenować systematycznie i zobaczymy, z kim zawalczę.

Jakub Holak Krawczyk: - Jak mnie uderzył to bardzo to poczułem. Ma mocne uderzenie. Coś mi się stało w szczękę. Podoba mi się tu. Dwa tygodnie przerwy, wracam na trening i będzie dobrze.

22:54

Czas na pierwszy pojedynek kobiet! ???‍?

22:58

Problem z kolczykiem Maszy. Sędziowie przez 5 minut próbowali wyciągnąć go z ucha influencerki. Ostatecznie ucho Graczykowskiej zostało zaklejone plastrem.

23:00

RUNDA 1: Maja Staśko - Maria Masza Graczykowska

Walka rozpoczęła się w dużym dystansie. Masza Graczykowska z daleka próbowała toczyć pojedynek, tak jakby nie chciała walczyć. Podbiegła do niej Maja Staśko, która zadała kilka ciosów. Odwróciła się plecami Masza, otrzymała kilka ciosów, a sędzia przerwał pojedynek zaczął liczyć. Po powrocie do walki, znów Maja Staśko zaatakowała i wywróciła się Graczykowska. Znów powrót do walki i wolała usiąść Graczykowska. Sędzia liczył, ale ta nie miała ochoty powrócić do walki. Maja Staśko bardziej zmęczyła się na rozgrzewce niż w tej walce. 0 emocji. Szkoda miejsca w karcie walk.

23:05

Maja Staśko wygrała przez TKO w pierwszej rundzie!

23:06

Maja Staśko: Psychicznie było trudniej niż przed pierwszym pojedynkiem. Jestem szczęśliwa, dziękuję mojemu całemu teamowi.

23:09

Zapinamy pasy!!! Co tu się będzie działo!

23:11

Damian Janikowski - witamy w klatce High League! ????

RUNDA 1: Mateusz Don Diego Kubiszyn - Damian Janikowski

Pierwsze dziesięć sekund walki bez uderzeń. Zawodnicy badali się, ostrożnie, czekali na ruch przeciwnika. Pierwszy ruszył Damian Janikowski, który poszedł w to, co umie najlepiej, czyli w zapasy. POTĘŻNE przerzucenie rywala i walka przeniosła się do parteru! Ależ powalił Janikowski Kubiszyna!

Janikowski w parterze walczył, by wykluczyć ręce swojego rywala. Prawie mu się udało, ale w ostatniej chwili podrzucił leżącego na siebie brązowego medalistę igrzysk olimpijskich. Cały czas próbował podnieść się Don Diego, a Janikowski próbował zastosować krucyfiks. Damian Janikowski na 15 sekund przed końcem zaczął dusić Don Diego leżąc na nim na zasadzie północ południe. Kubiszyn wytrwał, ale miał dużo szczęścia. Co za walka!!!

23:18

To był rzut olimpijski Janikowskiego! WOW!

23:21

RUNDA 2: Mateusz Don Diego Kubiszyn - Damian Janikowski

Runda druga rozpoczęła się od kilku prób kopnięć ze strony Kubiszyna. Janikowski czujny, markował uderzenia. 20 sekund drugiej rundy i próba potężnej obrotówki ze strony Don Diego. Obronił się Janikowski, a Kubiszyn ruszył na swojego rywala. Niepotrzebnie, bo wykorzystał to jego rywal przenosząc walkę do parteru. Znów mieliśmy pojedynek w parterze. Janikowski przez chwilę miał pomysł, by znów spróbować zastosować duszenie zegarowe. Zrezygnował i próbował pójść tym razem po dźwignię. Damian Janikowski spokojnie pracował w parterze. Kubiszyn dzielnie się broni i stara się zrzucić z siebie rywala. Świetnie bronił próby Janikowskiego.

23:26

RUNDA 3: Mateusz Don Diego Kubiszyn - Damian Janikowski

Zupełnie dwa różne plany w tej walce. Kubiszyn ma walczyć w stójce, Janikowski w parterze. Runda trzecia zaczęła się od serii kopnięć ze strony Don Diego. Próba obrotówki, a idealnie w tempo zanurkował Janikowski. Od razu poszedł do pozycji bocznej, gdzie znów dobrze pracował. Mateusz Kubiszyn duszony całym ciałem, uderzany barkiem i coraz mniej tlenu w jego płucach. Do tego dochodziły kolana na żebra. Damian Janikowski na pewno utrzyma swoją pozycję wśród zawodników KSW. Ostatnia minuta walki to próba zrzucenia ze strony Kubiszyna. Walka zakończyła się w parterze i Damian Janikowski jednogłośnie wygrał ten pojedynek.

23:28

23:32

Mateusz Don Diego Kubiszyn: - Wiedziałem, że tak będzie. Miałem swoje momenty. Nie udało się tego skońćzyć. Przeważa w parterze. Zaczynam rozumieć MMA i zaczynam lubić. To jest to!

Damian Janikowski: - Dostałem cios po którym się cofnąłem. Bardzo mądrze tą walkę rozegrałem. Po wrześniowej walce dopiero leczyłem kontuzję. Dziękuję za przyjęcie tej walki. W stójce się umiesz bić, w zapasach nie masz czucia, ale jeżeli kiedykolwiek federacja KSW da mi możliwość wystąpić, to kiedyś możemy bić się w K-1. Bardzo mi miło, że mnie dobrze przyjęliście. Do emerytury może jeszcze trochę dorobię.

23:35

Walka odbywa się w K-1 w dużych rękawicach!

23:47

RUNDA 1: Mateusz Muran Murański - Paweł Scarface Bomba

Walka rozpoczęła się od kopnięcia ze strony Murańskiego. Szybko stara się ruszać syn Jacka, próba kopnięcia i poślizgnięcie Murana! Sędzia nie liczył. Po pierwszej minucie ruszył do ataku Murański, kilka celnych ciosów i w opresji był Bomba. Uciekł, ale krew pojawiła się na jego piszczelu. Scareface upomniany za kopnięcie w krocze.

Po dwóch minutach przerwy sędzia wznowił starcie. Bomba od razu chciał kopnąć, a Murański szukał drogi do twarzy rywala. W połowie pierwszej rundy wiatraki ze strony Murana, ale przetrwał je Bomba. W pewnym momencie syn Jacka Murańskiego zaczął dusić rywala, co w walce K-1 jest zakazane. Murański ma prawdopodobnie kontuzję nogi, bo lekko utyka. Chwilę później znów złamał zasady, bo obalił swojego rywala. Sędzia upomniał Murańskiego. Ten chwilę później ponownie sprowadził walkę do parteru. Sędzia dał minusowy punkt Muranowi.

23:51

RUNDA 2: Mateusz Muran Murański - Paweł Scarface Bomba

Bomba na początku drugiej rundy ładna kombinacja, ale uciekł Murański. Kopniecie ze strony Murańskiego i pojawił się grymas na twarzy Murana! Uśmiechnął się Bomba i ruszył na swojego rywala. Kuleje młodszy Muran. W połowie drugiej rundy kopnięcie ze strony Scareface'a i padł Murański. Sędzia zaczął liczyć. Ledwo podniósł się Murański. Minutę przed końcem kolejne niskie kopnięcia Bomby i znów pada Murańsku! 40 sekund przed końcem kolejne kopnięcie, ale nie upadł tym razem, bo wiedział, że to będzie jego koniec. Murański wciąż ma moc w rękach i musi uważać.

23:51

Rozwalony piszczel Bomby od potężnych kopnięć w Murańskiego! Krew mocno się leje

23:55

RUNDA 3: Mateusz Muran Murański - Paweł Scarface Bomba

Na początku trzeciej rundy zawodnicy przytulili się tak, jakby nie mieli konfliktu. Chwilę później Murański ruszył z wiatrakami i ponownie sprowadził walkę do parteru. Kolejny ujemny punkt dla Murana. W 40 sekundzie Bomba pięknie wycelował i trafił Murańskiego. Rozwścieczony Muran, znów sfaulował rywala, sprowadził walkę do parteru. Sędzia przerywa pojedynek. Fatalna walka syna Jacka Murańskiego.

23:56

Paweł Scareface Bomba wygrywa przez przerwanie sędziego!

0:01

Mateusz Muran Murański: - Mogę powiedzieć tyle. Sportowy szacunek należy się Bombie. K-1 nigdy nie ćwiczyłem. Nigdy więcej nie będę się bił w takich zasadach.

0:04

Czas na komentarze internautów:

0:04

0:05

Malik Montana z drugim występem na High League 5. Rapował utwór Na Raz, który powstał we współpracy z Kaziorem i SRNO.

0:09

Obie influencerki są już w klatce High League. Czas na CO-MAIN event piątej odsłony gali!

0:09

RUNDA 1: Natalia Natsu Karczmarczyk - Agata Fagata Fąk

Walka rozpoczęła się od uderzeń ze strony Fagaty. Błyskawicznie chciała zacząć, ale Natsu była na to gotowa. Uchroniła się przed kilkoma mocnymi ciosami. W 30 sekundzie pojedynku kolejne bomby ze strony Agaty Fąk. Natsu kilkanaście sekund później nie została jej dłużna. W połowie pierwszej rundy widać było większy spokój u Karczmarczyk, która stara się nie podpalać i cierpliwie czeka na swój moment. Marcin Dubiel krzyczał do swojej dziewczyny, żeby spróbowała uderzyć trzema prostymi ciosami. Ta zaczęła realizować ten plan. Fagata jednak cały czas napierała i również nie chciała się podpalać. Podobała nam się akcja, gdy Fąk uderzyła low-kickiem, a chwilę później akcja pięściarska i wycofanie. To się mogło udać.

0:16

RUNDA 2: Natalia Natsu Karczmarczyk - Agata Fagata Fąk

Rundę drugą od pierwszych sekund lepiej zaznaczyła Fagata. Od pierwszych sekund ponownie napierała i wywierała presję. Przypomina to nieco niedawną walkę Lexy z Natsu. Fagata presuje, a Natsu czeka na kontratak. Gdy już on następuje, to mamy do czynienia z serią ciosów, które wycofują jej rywalkę. Ostatnia minuta walki to początek odważniejszych ruchów ze strony Karczmarczyk. Zadała cios, który zdecydowanie odczuła Fagata. Chwilę później przez przypadek Natalia wsadziła palec w oko Agaty. Sędzia przerwał pojedynek i dał czas młodszej influencerce. Na kartach punktowych prawdopodobnie delikatnie wygrywa Fagata!

0:21

RUNDA 3: Natalia Natsu Karczmarczyk - Agata Fagata Fąk

Ostatnia runda co-main eventu High League 5 rozpoczęła się od ponownego wywierania presji przez Fagaty. Agata Fąk już nie używa prawego sierpowego, tylko próbuje atakować lewym ciosem. Obie zawodniczki wiedziały, jak ważna jest to runda. Widzieliśmy coraz większe zaangażowanie ze strony Fagaty, jakby miała poczucie, że przegrywa. Pierwsza próba obalenia w walce miała miejsce w połowie trzeciej rundy. Natsu próbowała sprowadzić walkę do parteru, ale Fagata wszystko przeczytała i uniknęła problemów. Druga próba miała miejsce na 50 sekund przed końcem, wybroniła się młodsza influencerka. 20 sekund przed końcem walki mieliśmy kilka uderzeń z obu stron. Na 10 sekund przed końcem Natsu powaliła Fagatę, zadała kilka ciosów, ale wybroniła się Fąk. Wyrównana walka!

0:27

Agata Fagata Fąk wygrywa przez jednogłośną decyzję sędziów!

0:30

Natalia Natsu Karczmarczyk: - Myślałam, że wygrywałam, dlatego czekałam z obaleniem do końca. Okazał się inny werdykt. Trudno.

0:31

0:31

Czas na walkę wieczoru gali High League 5!

RUNDA 1: Alberto Simao - Paweł Tybori Tyburski

Walka rozpoczęła się od low-kicku ze strony Tyburskiego. Alberto przez pierwsze 30 sekund na biegu wstecznym. Przez pierwszą minutę Tybori zadał kilka ciosów, ale uciekł przed nimi raper. Niezwykłe uniki Simao, kontroluje też potężne low-kicki. Sam mało ciosów zadał. 30 sekund przed końcem kopnięty w krocze raper z wytwórni Malika Montany. 20 sekund przed końcem pierwszej rundy trafił niskim kopnięciem Tyburski, zachwiał się na nogach Simao. Serią low-kicków znów trafił w krocze swojego rywala. Sędzia tym razem dał Tyboriemu upomnienie. Runda dla Tyburskiego.

0:43

RUNDA 2: Alberto Simao - Paweł Tybori Tyburski

Druga runda rozpoczęła się od celnego uderzenia ze strony Alberto. Później podpalił się Tyburski, ale wszystkie ciosy w powietrze. Alberto ponownie celny cios, a do tego high-kick, który na pewno odczuł Tybori. Raper mądrze rozgrywa walkę. W 45 sekundzie drugiej rundy potężny cios ze strony Tyburskiego, zachwiał się na nogach Alberto, ale nie wykorzystał tego atakujący. W połowie drugiej rundzie Tybori trafił Alberto, padł raper i walka przeniosła się do parteru. Tam Tybori dokończył zadanie!

0:48

Paweł Tyburski wygrywa przez TKO w drugiej rundzie!

0:52

Paweł Tyburski: - To był plan, wiedziałem, że będzie uciekał. Przyjmowałem wszystko na gardę. Żaden jego cios nie mógł mi zagrozić. Czekam na propozycję włodarzy. Zobaczymy, co będzie dalej.

Alberto Simao: - Wszystko było dobrze. Pierwsza runda była wygrana, w drugiej się spomowałem na nogach. Domagam się rewanżu, nogi nie wytrzymały.

0:52

0:54

Do klatki wszedł Denis Załęcki i rzucił wyzwanie Pawłowi Tyburskiemu. Do pojedynku miałoby dojść 18 marca w Katowicach.

HIGH League 5 LIVE RELACJA NA ŻYWO to doskonała opcja dla osób, które z różnych powodów nie mogą oglądać gali. HIGH League 5 ZA DARMO ONLINE 10.12.2022 możecie śledzić za pośrednictwem naszej relacji minuta po minucie. W tym miejscu poznacie na bieżąco wyniki High League 5, a także dowiecie się, jak wyglądały poszczególne starcia. Oprócz tego High League 5 relacja online zawierać będzie komentarze zawodników po stoczonych pojedynkach. Największe emocje i zniecierpliwienie wywołuje walka Natsu z Fagatą. Największe dymy wywołał jednak Paweł Bomba, który mierzy się z Mateuszem Murańskim. Uwagę kibiców zwracamy na starcie Damiana Janikowskiego z Mateuszem Kubiszynem. Jeśli nie możecie oglądać High League 5 online, a chcecie wiedzieć, co się dzieje w Łodzi, to High League 5 relacja na żywo jest dla was!

High League 6: KARTA WALK, DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy jest High League 6?

Wyniki walk High League 5. Kto wygrał High League 10.12.2022? [WYNIKI]

HIGH LEAGUE - Sekrety gwiazd [10 FAKTÓW] | ESKA XD - Hotplota #49

HIGH League 5 LIVE - walki

W jednym z głównych starć gali skonfrontują się Natalia Natsu Karczmarczyk i Agata Fagata Fąk, czyli najpopularniejsze polskie influencerki. Natomiast w hitowym, sportowym starciu, zmierzą się medalista olimpijski w zapasach, Damian Janikowski, oraz czołowy polski kickbokser, Mateusz Don Diego Kubiszyn. Dojdzie też do konfrontacji freak-fightowych zadymiarzy, Mateusza Murana Murańskiego z Pawłem Scarface’em Bombą. Łącznie w karcie walk znajduje się dziesięć emocjonujących pojedynków na zasadach MMA, boksu w małych rękawicach i K-1 w małych rękawicach.