Fame MMA 24 odbędzie się w ważnym dniu. Pamięć zostanie uczczona

i

Autor: FAME MMA / Facebook Fame MMA 24 odbędzie się w ważnym dniu. Pamięć zostanie uczczona

SZCZEGÓŁY

Fame MMA 24 odbędzie się w ważnym dniu. Pamięć zostanie uczczona?

2025-02-05 10:24

Gala Fame MMA 24 odbędzie się z myślą o osobach, które domagały się zmian we freakfightach i więcej emocjonujących starć. Federacja postanowiła zorganizować turniej z udziałem zawodników, którzy nie boją się ostrej bitki! A to wszystko w ważnym dniu. O co chodzi? Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Data Fame MMA 24 - rocznica śmierci
  2. Mateusz Murański - walki

Pierwsza gala Fame MMA w 2025 odbędzie się w telewizyjnym studio. Włodarze postawili na innowację chcąc dostarczyć fanom freakfightów jeszcze więcej emocji, w postaci elektryzujących walk oraz specjalnie przygotowanej arenie. Karta walk Fame 24 zawiera nazwiska najbardziej znanych bohaterów, ale również debiutantów. Jednym z nich jest Piotr Hallmann mający na koncie walki dla federacji UFC. W specjalnej arenie zawalczy też Alberto Simao, a jego rywalem będzie Krzysztof Maliszewski. Kibice są również ciekawi bokserskiego starcia pomiędzy Amadeuszem Roślikiem a Josefem Bratanem. Choć z pewnością woleliby zobaczyć ten pojedynek w formule K-1.

Ile kosztuje PPV Fame MMA 24? Jaka CENA Fame MMA PPV 8.02.2025?

Marcin Najman ŻEGNA Mateusza Murańskiego. To WIELKA TRAGEDIA...

Data Fame MMA 24 - rocznica śmierci

Gala Fame MMA 24 odbędzie się 8 lutego 2025 w warszawskim studio ATM. Data ta kojarzona jest głównie z jednym, bardzo smutnym wydarzeniem. Dokładnie 8 lutego 2023 rano otrzymaliśmy informację o tym, że Mateusz Murański nie żyje. Martwego aktora znalazł w mieszkaniu jego ojciec, Jacek Murański. Ten niedługo później udzielił wywiadu, w którym ujawnił nieznane wtedy, bardzo przejmujące fakty. Przyczyny śmierci Mateusza Murańskiego do dziś zastanawiają jego fanów.

Mateusz Murański - walki

Mateusz Murański przygodę z freak-fightami zaczął na gali Fame MMA 10. Było to głośne wydarzenie z tego powodu, że mierzył się z kolegą z planu zdjęciowego serialu Lombard. Życie pod Zastaw. W sumie stoczył dziewięć pojedynków. Trzy ostatnie zakończyły się porażką. Przegrał mierząc się drugi raz z Arkadiuszem Tańculą na Fame MMA 15, przegrał w boksie z Vaso Bakoceviciem na MMA Attack 4 oraz doznał porażki z Pawłem Bombą na High League 5. Wiadomo, że Mateusz Murański miał podpisane kontrakty na dalsze walki w Fame MMA. Chciał się rozwijać sportowo, pokochał MMA i według relacji trenerów nieustannie robił postępy. Zdecydowanie, w przyszłości, był jednym z faworytów do mistrzowskiego pasa.