Chorwacja - Włochy: SKRÓT MECZU, WYNIKI, STATYSTYKI. Kto wychodzi z grupy B?

Autor: PAWEL JASKOLKA / SUPER EXPRESS Chorwacja - Włochy: SKRÓT MECZU, WYNIKI, STATYSTYKI. Kto wychodzi z grupy B?

EURO 2024

Chorwacja - Włochy 24.06.2024: SKRÓT MECZU, WYNIK, STATYSTYKI. Kto wychodzi z grupy B?

2024-06-24 22:52

Wynik meczu Chorwacja - Włochy 24 czerwca 2024 jest bardzo ważny ze względu na zaciętą rywalizację w grupie B. Nikt nie przypuszczał, że reprezentacja Chorwacji będzie bić się do samego końca o awans do fazy pucharowej. Porażka w starciu z Hiszpanią i wpadka w meczu z Albanią sprawiła, że piłkarze Zlatko Dalicia znaleźli się w arcytrudnej sytuacji. Włochom wystarczy remis, by cieszyć się z awansu.

Spis treści

1. Chorwacja - Włochy 24.06.2024: WYNIK
  2. Chorwacja - Włochy: STATYSTYKI
  3. Chorwacja - Włochy: SYTUACJA W GRUPIE
  4. Chorwacja - Włochy: SKRÓT MECZU

Chorwacja - Włochy 24.06.2024: SKRÓT MECZU, WYNIK, STATYSTYKI, to wszystko mamy dla was w tym miejscu i zdecydowanie dzięki temu nadrobicie zaległości. Jak wyglądał mecz Chorwacja Włochy? Zastanawiacie się, jaki jest wynik Chorwacja Włochy na Euro 2024? A może najbardziej ciekawi was jak wygląda sytuacja w grupie B i jak wyglądają pary Euro 2024 w 1/8 finału? Rywalizacja w grupie B należała do arcyciekawych, bo spotkali się ze sobą potencjalni finaliści. Rywalizację o pierwsze miejsce rozpoczęli Hiszpanie, którzy pokonali Chorwatów aż 3:0. Później do gry wkroczyli Włosi i Albańczycy. W drugiej kolejce Chorwacja zagrała z Albanią, a Hiszpania z Włochami. Szczególnie ten ostatni pojedynek spokojnie mógłby odbyć się w wielkim finale, a odbył się w fazie grupowej. Sytuacja w grupach po dwóch kolejkach była bardzo ciekawa. Chorwaci w meczu z Włochami biją się o być albo nie być na turnieju. Wygrana sprawi, że awansują do fazy pucharowej, przegrana, że odpadają z turnieju ku zaskoczeniu wszystkich.

Chorwacja - Włochy 24.06.2024: WYNIK

Wynik meczu Chorwacja - Włochy 24 czerwca 2024 jest zaskakujący? Kto wygrał ostatni mecz na Euro 2024 w grupie B? Dowiedzieliśmy się przed godziną 23:00. Najpierw rzutu karnego nie wykorzystał Luka Modrić. Minutę później ten sam piłkarz strzelił dla swojego kraju gola! Od 55. minuty Chorwaci prowadzili 1:0 i byli jedną nogą w fazie pucharowej. Włosi pozbawili Chorwatów złudzeń w 97. minucie (90+8). Strzelili bramkę na 1:1, a dokładniej zrobił to Zaccagni po podaniu Calafioriego.

Pary Euro 2024 - DRABINKA, MECZE i WYNIKI. Kto, z kim gra po wyjściu z grupy? [TERMINARZ]

POJECHALIŚMY NA NIEMIECKI ORLEN NA EURO 2024 *mają gorzej* | Euro Express

Chorwacja - Włochy: STATYSTYKI

Statystyki meczu Chorwacja - Włochy 24 czerwca 2024 pokażą, która z drużyn stworzyła sobie więcej groźnych sytuacji, częściej utrzymywała się przy piłce, a oprócz tego wymieniła więcej celnych podań. Statystyki Chorwacja Włochy pokażą też, czy wynik meczu jest sprawiedliwy.

Chorwacja - Włochy: SYTUACJA W GRUPIE

Sytuacja w grupie B po dwóch kolejkach była dość skomplikowana i przed meczem, tylko Hiszpania miała pewność gry w fazie pucharowej. Po meczu Chorwacja Włochy kolejność w grupie znacząco się zmieniła. Bezpośredni awans zyskali Chorwaci! Włosi muszą czekać, czy uda im się awansować z trzeciego miejsca.

1. Hiszpania - 3 mecze / 5:1 / 9 punktów
  2. Włochy - 3 mecze / 3:3 / 4 punkty
  3. Chorwacja - 3 mecze / 3:6 / 2 punkty
  4. Albania - 3 mecze / 3:6 / 1 punkt

Chorwacja - Włochy: SKRÓT MECZU

Skrót meczu Chorwacja Włochy 24.06.2024 jest najlepszym sposobem na nadrobienie zaległości i sprawdzenia jak poradziły sobie obie drużyny. Najciekawsze sytuacje z meczu i strzelone gole zobaczycie tutaj!