Linie lotnicze Emirates będą współgospodarzami będą gospodarzami wydarzenia Aviation Future Week

i

Autor: Pixabay To pierwsza edycja tego eventu

Dubaj

Emirates i Muzeum Przyszłości będą gospodarzami pierwszego w historii Aviation Future Week

Wydarzenie skupi się na najnowocześniejszych technologiach lotniczych, synergiach operacyjnych w zakresie ładunków, logistyki i MRO, budowaniu kadry pracowniczej przyszłości i zrównoważonym rozwoju.

Spis treści

  1. Kiedy odbędzie się Aviation Future Week?
  2. Uczestnicy wydarzenia
  3. Warsztaty i panele dyskusyjne - czego się spodziewać?
  4. Informacje o liniach lotniczych Emirates

Kiedy odbędzie się Aviation Future Week?

Emirates i Muzeum Przyszłości będą gospodarzami pierwszego Aviation Future Week, który odbędzie się w dniach 15-17 października 2024 r. w Dubaju.

Uczestnicy wydarzenia

Podczas inauguracyjnego spotkania będą obecni ministrowie Zjednoczonych Emiratów Arabskich, wyżsi urzędnicy państwowi, liderzy branży lotniczej i kosmicznej, frachtu lotniczego, konserwacji, remontów i napraw (MRO) oraz ekosystemu logistycznego. Wydarzenie stanowi platformę dla niezrównanych analiz i możliwość dyskusji na temat frachtu lotniczego i logistyki, podróży pasażerów i przyszłego zapotrzebowania na ruch, a także najnowszych osiągnięć w dziedzinie sztucznej inteligencji i XR.  

Mazurska ImprESKA 2024

Warsztaty i panele dyskusyjne - czego się spodziewać?

W ciągu trzech dni odbędą się panele i warsztaty poświęcone kluczowym wydarzeniom. Pierwszy dzień będzie obfitował w bogaty program prowadzony przez prelegentów i ekspertów branżowych, którzy zajmą się popytem na podróże lotnicze i infrastrukturą lotniskową oraz tym, w jaki sposób lotniska, przewoźnicy, producenci lotniczy i inni interesariusze mogą zapewnić pasażerom lepsze rozwiązania technologiczne. Drugi będzie poświęcony rozwojowi frachtu lotniczego, logistyki i MRO w regionie. Trzeci dzień skupi się na przełomowym potencjale rozwiązań Web3, AI i XR w celu zwiększenia wydajności przepływu pracy i świadczenia usług. Sesje będą także skupiały się na strategiach, które pomogą na nowo przemyśleć obecne procesy przy użyciu sztucznej inteligencji oraz współpracy niezbędnej do podniesienia kwalifikacji pracowników lotnictwa w celu wdrożenia i wykorzystania tych technologii.

Oprócz głównej ścieżki programowej, Aviation Future Week obejmie również bogatą platformę ekspozycyjną prezentującą najnowsze technologie lotnicze.  Odwiedzający będą mogli zapoznać się z nowymi produktami i koncepcjami oraz nawiązać kontakty z przedstawicielami branży. Seria interaktywnych warsztatów będzie prowadzona przez Emirates i Muzeum Przyszłości przy wsparciu zespołów Emirates CX, dnata, Emirates SkyCargo, Flight Operations, zespołów środowiskowych Emirates i dnata, Boeinga i Rady Młodzieżowej Grupy Emirates.

Informacje o liniach lotniczych Emirates

Linie lotnicze Emirates, obsługujące pasażerów międzynarodowych, rozpoczęły działalność w Polsce w 2013 roku, wypełniając niszę w segmencie lotów długodystansowych. Dzienne połączenia z Warszawy do Dubaju obsługiwane są przez ultranowoczesne Boeingi 777-300ER w dwu- i trzyklasowej konfiguracji, oferując pasażerom nowy wymiar podróżowania.

Ze swojego globalnego węzła w Dubaju linie Emirates obsługują pasażerów na sześciu kontynentach, świadcząc wysokiej jakości usługi transportu lotniczego, które wspomagają rozwój turystyki i wymiany handlowej. Linia zdobyła uznanie pasażerów za wiodące w branży usługi na ziemi i w powietrzu, świadczone przez pełnych pasji pracowników reprezentujących ponad 160 narodowości.

Linie Emirates dysponują największą na świecie flotą szerokokadłubowych samolotów Boeing 777 i Airbus A380, oferując przestronne kabiny i wyjątkowe usługi na pokładzie, takie jak podniebny salonik pokładowy i prysznic Shower Spa na pokładach samolotów A380 oraz system rozrywki pokładowej ice dostępny na wszystkich fotelach, który 17 lat z rzędu zajmuje czołowe miejsca w rankingu "best in sky". Emirates angażują się w działalność proekologiczną i skupiają się na trzech obszarach: ograniczeniu emisji, odpowiedzialnej konsumpcji oraz ochronie dzikiej przyrody i siedlisk.