Liga Narodów

Zdjęcia z meczu Polska - Chorwacja. Tak bawią się kibice biało-czerwonych!

2024-10-15 22:49

Reprezentacja biało-czerwonych rozegrała swoje czwarte spotkanie w Lidze Narodów. Emocje rosły z każdą minutą. Poprzeczka została postawiona przez Polaków naprawdę wysoko, jednak Chorwacja szybko wyrównała wynik dając do zrozumienia, że mecz wcale nie będzie łatwym sparingiem. Kibice jednak do samego końca nie tracili nadziei i dzielnie kibicowali biało-czerwonym. Skutek? Wspaniały remis Polski i Chorwacji. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia, dzięki którym poczujecie się jak na stadionie!

Choć emocje kibiców, tuż przed rozpoczęciem meczu, nieco ostygły, ze względu na wiadomość o tym, że w wyjściowym składzie nie znalazł się Robert Lewandowski, to pierwsze minuty dały im ogromną nadzieję na zwycięstwo. Spotkanie Polski z Chorwacją rozpoczęło się dla biało-czerwonych niezwykle korzystnie. Piotr Zieliński, w 6 minucie, wykorzystał znakomite podanie Kacpra Urbańskiego i trafił prosto w bramkę przeciwników dając Polakom przewagę 1:0. Niestety, w 20 minucie przyjezdni wyrównali wynik za sprawą Borna Sosa, który wykorzystał podanie swojego kolegi z drużyny. Wystarczyło kilka chwil, by przeciwnicy biało-czerwonych kolejny raz dopadli do piłki i wbili nam następnego gola. Pod koniec pierwszej połowy jednak Nicola Zalewski postanowił kolejny raz pokazać, że Chorwacja powinna się nas obawiać, strzelając piłkę do bramki. Rozgrywka sprawiła, że kibice szaleli na trybunach.

Lewandowski zbuduje olimpijkom mieszkania

Mecz Polska - Chorwacja

Po zwycięstwie nad Szkocją przyszły dwie porażki z Chorwacją i Portugalią, które mocno ostudziły nadzieje Polaków. Kibice doskonale zdawali sobie sprawę z tego, że zwycięstwo z Chorwatami byłoby szczególnie ważne pod kątem walki o awans do fazy pucharowej tegorocznej Ligi Narodów. Gra była zacięta. żadna z drużyn nie zamierzała odpuszczać. Znakomicie podsumowuje to wynik - 3:3. Tłumy zgromadzone na stadionie nie traciły nadziei na triumf Polaków. Sprawdźcie naszą galerię i zobaczcie, jak bawili się kibice biało-czerwonych!