Próbny egzamin ósmoklasisty 17.03.2021 język polski online: arkusze CKE. Jak wyglądał próbny egzamin ósmoklasisty 2021? Czy próbny egzamin 17 marca 2021 był trudny? Język polski to pierwszy przedmiot, z którym muszą zmierzyć się uczniowie ósmych klas szkoły podstawowej. Dzieci denerwują się nim, jednak należy pamiętać, że próbny egzamin to jedynie sprawdzenie dotychczasowej wiedzy oraz trening przed prawdziwym egzaminem. Dzięki niemu wiadomo, na jakich tematach należy się skupić podczas nauki oraz jakie są zasady egzaminu ósmoklasisty. Wyniki na razie nie są znane. Uczniowie poznają je w ciągu następnych dni. Jakie były zadania?
Próbny egzamin ósmoklasisty POLSKI 17.03.2021 online: ARKUSZE CKE
Próbny egzamin ósmoklasisty polski 2021 to pierwsze starcie uczniów z tym ważnym wydarzeniem. Jego wynik nie powinien mieć wpływu na ocenę końcową, ale jest ważny, aby dowiedzieć się jakiej wiedzy jeszcze brakuje, aby dobrze napisać ten prawdziwy egzamin ósmoklasisty 2021. Jakie były zadania z polskiego? Jak wyglądał arkusz CKE 17.03.2021? Oficjalny ARKUSZ CKE znajdziesz poniżej:
Próbny egzamin ósmoklasisty POLSKI 17.03.2021 online: ODPOWIEDZI
Próbny egzamin ósmoklasisty polski 2021 odpowiedzi to coś na co czekają wszyscy uczniowie, a także ich rodzice. Wszyscy chcą wiedzieć, które zadania rozwiązali dobrze, a które źle. Tym samym można obliczyć na jaki wynik można liczyć. Poprawne odpowiedzi to coś, czego będą szukać wszyscy uczniowie.
Próbny egzamin ósmoklasisty POLSKI 17.03.2021 online: ZADANIA
Zadania na próbnym egzaminie ósmoklasisty 2021 już wkrótce pojawią się tutaj. Uczniowie zmierzyli się z nimi w środę 17.03.2021 o godzinie 9:00. Czy pytania były trudne? Potrafisz podać poprawne odpowiedzi? Zadania są trudniejsze niż rok temu? Oto kilka przykładów tegorocznych zadań:
- Na podstawie przytoczonego fragmentu Pana Tadeusza napisz, w jaki sposób Sędzia dba o dobre samopoczucie gości.
- Na podstawie całego utworu Pan Tadeusz ułóż podane niżej treści zgodnie z porządkiem chronologicznym. Wpisz litery B, C, Dw kratki we właściwej kolejności. A. Zaręczyny Tadeusza i Zosi. B. Spowiedź Jacka Soplicy przed Gerwazym. C. Spotkanie Hrabiego z Gerwazym w ruinach zamku. D. Powrót Tadeusza do Soplicowa po ukończeniu nauki w mieście
- Na popularnym internetowym forum rozpoczęła się dyskusja na temat: Czy warto pielęgnować dawne zwyczaje? Zabierz głos w dyskusji. Przedstaw swoje stanowisko i poprzyj je dwoma argumentami.
- Który z wyrazów został zapisany zgodnie z tą samą zasadą ortograficzną –dotyczącą pisowni „rz” – co zasada zastosowana w wyrazie krzyk? Wybierz właściwą odpowiedź spośród podanych. A.bierze B.talerzami C.porządku D.przejrzystość
- Zredaguj zaproszenie na otwarcie wystawy fotografii zorganizowanej pod hasłem Nasze małe i wielkie sukcesy. Zachęć koleżanki ikolegów do udziału w tym wydarzeniu, używając dwóch argumentów