Nobel dla Owsiaka! Tego chcą mieszkańcy naszego kraju. Czy Polacy zgłoszą go do nagrody? Bardzo możliwe. Tym bardziej, że kiedyś już to zrobiono. W 2017 roku, kandydatura szefa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został przedstawiona komisji noblowskiej przez posłankę Nowoczesnej Joannę Schmidt. Wówczas Jurek Owsiak nie został jednak nagrodzony. Czy teraz zyska kolejną szansę?
Autor: brak danych
Łukasz Berezak WOŚP: najbardziej znany wolontariusz sam zmaga się z ciężkimi problemami zdrowotnymi. Na jaką chorobę cierpi młody działacz WOŚP o wielkim sercu?
Nobel dla Owsiaka - wyniki ankiety mówią wszystko
O tym, że Polacy chcieliby mu ją dać, świadczą wyniki ankiety przygotowanej przez SE.pl. Serwis zapytał mieszkańców naszego kraju o to, czy szef WOŚP i organizator Przystanku Woodstock, zasłużył swoją działalnością na Nobla. Liczby mówią same za siebie - aż 66% ankietowanych opowiada się za tym, by Owsiak dostał nagrodę. Nie jest więc wykluczone, że słynny działacz społeczny zostanie ponownie zgłoszony komisji w Sztokholmie. Trudno powiedzieć, co myśli na ten temat sam Jurek. Prawdopodobnie jednak, największym wyróżnieniem jest dla niego wdzięczność rodaków za organizowanie finałów WOŚP. Tegoroczny zaplanowano na 14 stycznia.
Autor: brak danych
Tych 5 kontrowersyjnych faktów o Jurku Owsiaku zrobi na tobie wrażenie! Na ESKA.pl zebraliśmy najciekawsze informacje o szefie WOŚP.