Na żywo

Mecz Polska - Francja 25.06.2024 ONLINE NA ŻYWO. Remisujemy z Francją 1:1. Piękny mecz na zakończenie EURO 2024

Jeden punkt "na otarcie łez" w meczu "o honor", który we wtorek, 25 czerwca Polska rozegrała z Francją. Po porażce z Holandią i Austrią podopieczni Michała Probierza pogrzebali swoje szanse na awans do kolejnej fazy turnieju. W ostatnim spotkaniu Biało-Czerwoni wykazali się duchem walki i zdołali zremisować z Trójkolorowymi.

1. POLSKA - FRANCJA: STATYSTYKI MECZU 25.06.2024.
  2. Mecz Polska - Francja ONLINE NA ŻYWO. RELACJA i WYNIK LIVE meczu Euro 2024
  3. Mecz Polska-Francja. Składy Drużyn
  4. Euro 2024. Aż cztery mecze fazy grupowej rozegrane będą 25.06.2024.

Łukasz Skorupski, który po raz pierwszy stanął w bramce reprezentacji Polski podczas tego turnieju, spisał się znakomicie. Dzięki jego interwencjom wyszliśmy obronną ręką z kilku niezwykle groźnych sytuacji. Golkiper, który zastąpił Wojciecha Szczęsnego został także wyróżniony przez UEFA, otrzymując tytuł "Najlepszego Gracza meczu". Brawa dla naszego bramkarza!

POLSKA - FRANCJA: STATYSTYKI MECZU 25.06.2024.

Żółte kartki:

Polska:

92 minuta Karol Świderski

89 minuta Paweł Dawidowicz

53 minuta Michał Probierz

24 minuta Nicola Zalewski

Francja:

43 minuta Adrien Rabiot

Bramki:

56 minuta Kylian Mbappé

79 minuta Robert Lewandowski

17:42

To na tym stadionie za 20 minut wybrzmi pierwszy gwizdek. Spotkanie Polska-Francja poprowadzi Włoch Marco Guida.

17:42

17:47

A tak prezentuje się na ten moment tabela Grupy D. Francja walczy o lepsze rozstawienie w fazie pucharowej!

Holandia - 2 mecze / 2:1 / 4 pkt
Francja - 2 mecze / 1:0 / 4 pkt
Austria - 2 mecze / 3:2 / 3 pkt
Polska - 2 mecze / 2:5 / 0 pkt

17:48

17:48

W takich strojach Biało-Czerwoni zagrają w Dortmundzie.

17:51

17:52

Polacy już po rozgrzewce.

17:54

Piłkarze wychodza z tunelu

17:56

Hymn Biało-Czerwonych, Dortmund opanowany przez polskich kibiców!

17:57

Czas na hymn Francji! Także Trójkolorowi mogą liczyć na doping swoich fanów!

17:58

Przywitanie obu drużyn

17:59

Czas na prezentację ustawień obu drużyn.

18:01

I zaczęliśmy!

18:01

Przy piłce Polacy.

18:02

Choć Francuzi na tym turnieju nie strzelają bramek, to już dawno nie stracili żadnego gola. Jak poradzą sobie w meczu z Polską?

18:02

Tracimy piłkę na własnej połowie.

18:03

Francuzi przedzierają się przez naszą obronę.

18:03

Zalewski wybija piłkę poza boisko.

18:05

Gorąco pod bramką Polaków. Na szczęście udało nam się wybić.

18:05

Sędzia przerwał grę. Rzut rożny będzie wykonany ponownie.

18:06

Pierwsze pięć minut dość statyczne. Bronimy dostępu do naszej bramki.

18:07

Zieliński zaliczył pierwszy celny strzał. Niestety, nie najlepiej wcześniej przyjął Szymański.

18:08

Francuzi przejęli piłkę, niesie ich doping z trybun.

18:08

Francuzi konstruowali akcję, jednak dobrze ustawiony Zalewski.

18:10

Znów przedzierają się Francuzi

18:11

Znów gorąco pod naszą bramką!

18:12

Aut dla Francji po wybiciu naszego gracza.

18:12

Ależ mieliśmy szczęście! Skorupski wybił strzał Hernandeza.

18:10

Dembélé oddaje strzał na bramkę. Na szczęście broni Skorupski.

18:14

Groźna kontra Francji, na szczęście dla nas nieudane podanie Kanté.

18:14

Urbański ruszył do przodu, niestety zablokowany przez Hernandeza.

18:15

Rzut rożny dla Polski. Szymański przy piłce

18:15

Urbański przymierzył, niestety, piłka odbita od zawodnika Francji

18:17

Szymański wyprowadził akcję, przy piłce Polacy.

18:17

Jakub Moder próbował z dystansu, jednak nad bramką Francuzów.

18:19

Staramy się atakować na stronie rywali.

18:19

Niestety, tracimy piłkę, ale szczęście Polaków!

18:20

Faul Frankowskiego na Barcoli.

18:20

Dembélé prosto w Łukasza Skorupskiego! Mieliśmy ogromne szczęście. Błąd Kiwiora mógł nas sporo kosztować!

18:22

Przy piłce znów Francuzi.

18:22

Dembélé znakomicie radzi sobie z Kiwiorem.

18:23

Polacy przy piłce. Niestety, za plecy Lewandowskiego.

18:24

Próbował jeszcze Szymański, niestety bez niebezpieczeństwa dla Francuzów. Ale mamy rzut rożny.

18:30

Przerwa na nawodnienie. W Dortmundzie jest dziś bardzo gorąco.

18:32

Sędzie gwizdkiem przywołuje piłkarzy na boisko.

18:32

Rozpoczął wrzutem z autu Robert Lewandowski

18:33

Dobra wymiana podań między polskimi zawodnikami, jednak naciska Barcola.

18:34

Zbyt mocne zagranie do Lewandowskiego!

18:34

Zabrakło kilku centymetrów naszemu kapitanowi.

18:34

Barcola w stronę pola karnego, dobrze Frankowski.

18:35

Polacy ruszają pod bramkę Francuzów. Niedokładne podanie do Urbańskiego.

18:36

Ależ rozegranie naszych piłkarzy! Lewandowski nie da rady skierować piłki do siatki.

18:36

Nie ma gola dla Polski!

18:37

Kiwior znów traci.

18:38

Za nami 40 minut gry. W Dortmundzie nadal bez gola.

18:42

Nie trafia w okienko Mbappé. Dobrze Skorupski!

18:43

Żółta kartka dla Rabiota. Faulowany Szymański.

18:44

Zalewski wybija piłkę. Ależ akcja Hernandeza!

18:45

Mbappé znów forsował naszą bramkę.

18:46

Ponownie znakomita interwencja Skorupskiego.

18:46

Sędzia dolicza 2 minuty do podstawowego czasu gry.

18:47

Faul Frankowskiego. Rzut wolny dla Francji.

18:48

Wypiąstkował piłkę Łukasz Skorupski. Koniec pierwszej połowy!

18:48

0:0 w meczu Polska Francja.

18:51

Francuzi nie mogą przełamać strzeleckiej niemocy. Na Euro 2024 nie strzelili jeszcze ani jednej bramki!

18:52

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez TVP Sport (@tvpsport)

18:53

18:55

Znakomicie w tym pierwszej połowie meczu spisał się bramkarz - Łukasz Skorupski! Mimo przewagi Trójkolorowych do przerwy remisujemy z Francją 0:0.

18:57

19:02

Piłkarze gotowi do wyjścia na murawę.

19:03

Pierwsi na boisko wybiegli Francuzi. Dołączyli już Biało-Czerwoni.

19:05

Bez zmian w obu reprezentacjach. Zaczynają Francuzi.

19:05

Faul Lewandowskiego.

19:06

Przy piłce Francuzi.

19:06

Mbappé próbował oddać strzał z daleka. Piłka szybuje nad poprzeczką.

19:08

Seria ataków na polską bramkę. Dobrze broni Skorupski!

19:09

Mbappé przestrzelił!

19:07

Rzut rożny dla Francji po wybitym strzale Kanté.

19:09

Mbappé traci piłkę, na szczęście dla nas zablokowany!

19:10

Bronimy się przed atakiem Francuzów. Faul na Szymańskim.

19:11

Znów w natarciu Francuzi. Faulował Hernandez.

19:12

Żółta kartka dla Hernandez za faul na Bednarku.

19:12

Żółta kartka dla selekcjonera Polski!

19:13

Faul na Frankowskim. Ostro zaczęli drugą połowę Francuzi.

19:15

Niestety, nie obronił rzutu karnego Łukasz Skorupski.

19:15

Gol dla Francji.

19:18

19:16

Francja przerywa strzelecką niemoc! Mbappé pokonuje bramkarza reprezentacji Polski.

19:18

Znów atakują Francuzi. Znakomita interwencja Skorupskiego!

19:20

Szykują się aż trzy zmiany w drużynie Trójkolorowych.

19:21

Rabiot, Kanté i Barcola schodzą z boiska. W ich miejsce Camavinga, Giroud i Griezmann.

19:22

Dembélé w indywidualnej akcji. Wbiegał tam Mbappé. Na szczęście piłka wybita poza boisko.

19:25

Rzut rożny dla Francji.

19:26

Polacy blisko pola karnego Francuzów. Niestety, tracimy piłkę i ruszają Francuzi.

19:26

Szymański fauluje. Schodzi Zalewski oraz Szymański w ich miejsce Skóraś i Świderski.

19:29

Hernandez szukał Giroud. Na szczęście przejmujemy piłkę.

19:30

Tchouameni fauluje Modera. Zaczniemy od rzutu wolnego.

19:33

Świderski wywrócił się w polu karnym! Nie ma rzutu karnego!

19:34

Od razu kontra Francuzów. Na szczęście doskonale Skorupski!

19:34

Czy będzie rzut karny dla Polski? WAR pokaże sytuację w polu karnym Francuzów.

19:35

Do piłki podchodzi Robert Lewandowski!

19:36

Czy kapitan naszej reprezentacji zdobędzie 1. gola na tym turnieju?

19:38

Maignan wyszedł poza linię w momencie strzału Lewandowskiego. Po raz kolejny przymierza Lewy.

19:38

GOOOOOOOLLLLLLL!!!!!!!!!!

19:39

19:41

Wspaniałe podanie Zielińskiego, przestrzelił Lewandowski.

19:44

19:46

Lewandowski w obronie. Frankowski wybija na rzut rożny.

19:46

Kolejna świetna interwencja Skorupskiego!

19:47

19:48

Faulowany Kiwior. Zatrzymana akcja Polaków. Szybko wznawiamy.

19:48

Żółta kartka dla Dawidowicza za faul na Giroud.

19:49

5 minut dłużej potrwa spotkanie Polaków.

19:49

Świderski faulowany.

19:50

Mbappé w polu karnym. Piłka odbita od nóg Bednarka. Będzie rzut rożny dla Francji.

19:51

Kibice z Polski śpiewają hymn Polski!

19:51

Mbappé próbował strzelić, broni Skorupski.

19:52

Żółta kartka dla Świderskiego. Zatrzymuje atak Francuzów.

19:52

Wściekły Probierz, mocno gestykuluje przy linii bocznej.

19:53

"Jesteśmy z Wami" z trybun w Dortmundzie. Ostatnia minuta meczu.

19:55

Mbappé chciał wymusić karnego.

19:55

Sędzia puszcza grę. Ucierpiał w faulu Lewandowski.

19:56

Koniec!

19:56

Koniec Euro 2024 dla reprezentacji Polski. Remisujemy z wicemistrzami świata 1:1 po strzałach z rzutów karnych.

Michał Probierz odkrył karty, tak zagramy w meczu z Francją! Do boju Biało-Czerwonych od pierwszej minuty spotkania poprowadzi kapitan - Robert Lewandowski.

Znamy także wyjściową jedenastkę naszych rywali. Zgodnie z przewidywaniami, od pierwszej minuty meczu w drużynie Trójkolorowych zagra Mbappé.

Niestety, faza turniejowa jest poza zasięgiem polskiej reprezentacji. Po porażkach w dwóch poprzednich spotkaniach 1-2 z Holandią i 1-3 z Austrią podopieczni Michała Probierza, jako pierwsza drużyna turnieju pożegnali się z Euro 2024. Mecz z Francją, który poprowadzi w Dortmundzie włoski sędzia Marco Guida, jest dla Biało-Czerwonych jedynie meczem "o honor". Pokonanie reprezentacji Didiera Deschampsa będzie niezwykle trudne. Obecni wicemistrzowie świata zajmują obecnie drugie miejsce w tabeli grupy D i z pewnością w meczu z Polską będą walczyć o zwycięstwo, aby zapewnić sobie lepsze rozstawienie w kolejnej fazie turnieju.Warto wspomnieć, że do tej pory Francja była niezwykle nieskuteczna jeśli chodzi o zdobywanie goli. Po bezbramkowym remisie z Holandią, która obecnie wiedzie w tabeli oraz zdobytej jednej bramce, która padła po strzale samobójczym strzale Austriaków, Francuzi będą chcieć z pewnością zdobyć kilka goli z Polską. Wiele wskazuje na to, że w starciu z podopiecznymi Michała Probierza zagra Kyliana Mbappé, który podczas spotkania z Austrią złamał nos. Zawodnik, który nie wyszedł na murawę w starciu z Holandią od kilku dni trenuje w masce.

Czy Polakom uda się powstrzymać rządnych goli Trójkolorowych? Raymond Domenech nie pozostawia cienia nadziei. Jego zdaniem Biało-Czerwoni nie mają najmniejszych szans w tym meczu.

Nie mogę sobie tego wyobrazić, by ta reprezentacja Polski, którą widziałem, pokonała Francję. Zremisowała z nią zresztą też nie - powiedział "Przeglądowi Sportowemu" słynny francuski trener Raymond Domenech.

Euro 2024. Byliśmy na treningu reprezentacji Polski

Mecz Polska-Francja. Składy Drużyn

Michał Probierz skład polskiej reprezentacji na ostatnie spotkanie w fazie grupowej trzyma w tajemnicy. Wiadomo, że w meczu, który rozegrany zostanie o 18:00 w Dortmundzie w bramce Biało-Czerwonych zabraknie Wojciecha Szczęsnego, rezygnację z dalszej gry w reprezentacji zapowiedział także Kamil Grosicki. Wielu zastanawia się, ile minut w meczu z Francją rozegra kapitan naszej drużyny - Robert Lewandowski. Napastnik FC Barcelona nie wybiegł na murawę w meczy z Holandią z powodu doznanego urazu w sparingu przed Euro, w starciu z Austrią zagrał od 60 minuty. Czy Michał Probierz zdecyduje się na postawienie na Lewego od pierwszych minut spotkania? Sam Lewandowski przyznał, że jest gotowy, aby rozegrać cały mecz.

Na ile minut gry będę gotowy we wtorek? Nastawiam się na to, że jestem gotowy od początku i dam radę wytrzymać 90 minut, ale nie powiem, że tak będzie na 100 procent - powiedział Lewandowski.

Euro 2024. Aż cztery mecze fazy grupowej rozegrane będą 25.06.2024.

Dziś czeka nas niezwykle emocjonujący wieczór. Nie tylko Biało-Czerwoni rozgrywają spotkanie w ostatniej kolejce fazy grupowej. O godzinie 18:00 zagrają nasi grupowi rywale: Holandia i Austria, natomiast o 21:00 na murawę wybiegną: piłkarze Danii, którzy zmierzą się z Serbią. O tej samej godzinie mecz rozegrają Anglia i Słowenia.

Po porażce Polaków na Euro 2024 kibice zadawali sobie pytanie, co dalej z karierą Michała Probierza? Głos w tej sprawie zabrał prezes PZPN Cezary Kulesza, który dziś potwierdził, że mimo słabego wyniku w turnieju Michał Probierz pozostanie selekcjonerem polskiej reprezentacji.