I Love Radio 2021. W niedzielę 11 kwietnia na antenach 167 stacji radiowych wyemitowany zostanie 4. Charytatywny Blok Reklamowy organizowany przez I Love Radio. Kwota zebrana tego dnia zostanie przeznaczona na rzecz fundacji pomagającej dzieciom z wadami słuchu. Co roku 11 kwietnia, z okazji Polskiego Dnia Radia, na antenach stacji realizowane były specjalne programy tematyczne poświęcone radiu oraz konkursy z nagrodami. Już po raz 4. kluczowym punktem obchodów była emisja Charytatywnego Bloku Reklamowego, z którego całkowity przychód zostanie przekazany Stowarzyszeniu Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Wadą Słuchu w Krośnie, które dzięki wsparciu I Love Radio z powodzeniem realizuje terapie, organizuje turnusy rehabilitacyjne i zajęcia integracyjne. Dodatkowo prowadzi grupy wsparcia dla rodziców dzieci z wadami słuchu.
Daria Zawiałow i Dawid Podsiadło wkręcili fanów. WYWIAD dla Radia ESKA
I Love Radio 2021: jakie atrakcje dla słuchaczy?
Radio ESKA ma dla słuchaczy coś specjalnego. Przez cały dzień na naszej antenie, będziecie mogli zdobyć wyjątkowe zestawy gadżetów I Love Radio do których dorzucamy ESKOWE niespodzianki. Odpalajcie ESKĘ w Polskim Dniu Radia i bawcie się razem z nami już od rana!
I Love Radio 2021: o której charytatywny blok reklamowy?
Charytatywny blok reklamowy, którego dochód zostanie przekazany na rzecz fundacji pomagającej dzieciom z wadami słuchu. Kwotę, którą uda się zebrać, poznamy 11 kwietnia 2021 roku.
I Love Radio 2021: o co chodzi?
Dokładnie 4 lata temu, konkurujące na co dzień grupy radiowe nawiązały porozumienie, którego celem jest popularyzacja radia w Polsce jako efektywnego medium reklamowego, a to wszystko poprzez działania promocyjne, edukacyjne i badawcze. Co roku 11 kwietnia I Love Radio organizowało także atrakcje dla domów mediowych, które przybierały formę mini koncertów, spotkań z gwiazdami radia oraz konkursów. W tym roku coroczny #Radiowiec dla pracowników domów mediowych odbywa się online i ma postać konkursu z atrakcyjnymi nagrodami. Polski Dzień Radia ma na celu podkreślenie ważnej roli radia w naszym codziennym życiu. 11 kwietnia 1923 roku Stowarzyszenie Radiotechników Polskich przyjęło dokument z opiniami o wytycznych do ustawy radiotelegraficznej. Wkrótce będziemy obchodzić 100-tną rocznicę tego ważnego kroku w rozwoju polskiej radiofonii.