Ewelina Lisowska stara się o pracę przy nowym programie muzycznym The Voice Kids. Piosenkarka rywalizuje podobno o posadę prowadzącej show razem z Marceliną Zawadzką, czyli Miss Polonia 2011. - Producentom zależy by w muzycznym show byli młodzi i zabawni gospodarze, którzy będą świetnie czuli się w obecności dzieci - mówi informator Faktu. Co prawda autorka przeboju Prosta Sprawa ponoć bardziej widziałaby się w roli trenerki, to zostanie prowadzącą programu, który najpewniej będzie oglądać kilka milionów Polaków, to dla niej równie atrakcyjna oferta.
Autor: brak danych
Jak się zgłosić do polskiej wersji The Voice Kids? Casting do pierwszego sezonu talent show może się okazać dla wielu śpiewających dzieciaków przepustką do wielkiej kariery w show-biznesie. Do programu mogą się zgłosić dzieci i nastolatki w wieku od 8 do
Kto poprowadzi The Voice Kids?
O tym, czy Ewelina Lisowska rzeczywiście zadebiutuje w roli gospodyni The Voice of Poland dla dzieci i młodzieży, dowiemy się najprawdopodobniej już w sierpniu. To właśnie wtedy startują nagrania do pierwszych odcinków programu.
Chcielibyście zobaczyć Ewelinę Lisowską w TVP jako prowadzącą The Voice Kids?