Dyskotekowa kula widoczna nie niebie! Kiedy i gdzie będziemy mogli ją zobaczyć?

i

Autor: Fot. Screen thehumanitystar.com Screen ze strony promującej kulę - http://www.thehumanitystar.com/

Dyskotekowa kula widoczna nie niebie! Kiedy i gdzie będziemy mogli ją zobaczyć?

2018-01-26 12:23

Ogromna dyskotekowa kula wyruszyła w kosmos! Będziemy mogli obserwować ją na niebie na całym świecie! Kiedy przeleci nad Polską? Przeczytajcie więcej na ESKA.pl. 

Ogromna dyskotekowa kula podróżująca przez kosmos? To nie żart! W podróż wyruszyła satelita, która przypomina ją łudząco. The Humanity Star stworzona została przez Petera Becka by dodać wszechświatowi nieco więcej blasku. Ma służyć jako punkt, który będzie łączyć całą ludzkość i przypominać o naszym miejscu na świecie. Tę niezwykłą ozdobę kosmosu zobaczyć będzie mógł każdy mieszkaniec ziemi! 

Niebieski Księżyc 31.01.2018: czym jest i gdzie oglądać to szczególne zjawisko?

Autor: brak danych

  Niebieski Księżyc 31.01.2018 - czym jest ten astronomiczny fenomen i co dokładnie tego dnia będziemy mogli oglądać na niebie? 2018 rok obfituje w spektakularne wydarzenia, jeśli chodzi o zachowanie ciał niebieskich. Fani podniebnych obserwacji powinni być naprawdę zadowoleni! Wyj

Gwiazda Ludzkości - Peter Back o dyskotekowej kuli w kosmosie

W wypowiedzi dla CNN twórca satelity powiedział: -Bez względu na to, gdzie jesteście na świecie, ani co dzieje się w waszym życiu, wszyscy będziecie mogli zobaczyć The Humanity Star na nocnym niebie. Mam nadzieję, że wszyscy, którzy na nią spojrzą i dostrzegą w dowolnym obszarze wszechświata, pomyślą trochę inaczej o swoim życiu, działaniach i tym, co ważne dla ludzkości.

Kula dyskotekowa w kosmosie - gdzie i kiedy oglądać? 

Gigantyczna kula dyskotekowa wyruszyła w kosmos z Nowej Zelandii 21 stycznia. Naszą planetę okrąża co 90 minut. Wykonana została z włókna węglowego i ma 65 paneli odblaskowych odbijających światło słoneczne z powrotem na Ziemię. Wykonuje szybkie obroty tworząc niezwykły efekt. Po upływie 9 miesięcy zacznie się rozpadać, a do tego czasu zobaczyć będziecie ją mogli na niebie nawet kilkanaście razy! Jej trasę i położenie możecie sprawdzić on-line na TEJ stronie.