YOU CAN DANCE 7 odc. 4 z pewnością należał do Edyty Wajer, która zaserwowała nam niezłe show! Jurorzy okrzyknęli ją największym szokerem tej edycji - i trudno się dziwić! Dziewczyna schowała w adidasach buty na obcasie! Piróg padł przed nią na kolana!
Niesamowita siła walki, ogromna determinacja i... talent sprawiły, że Edyta Wajer po raz drugi otrzymała szansę od jurorów You Can Dance 7. Sympatyczna blondynka zaprezentowała swoje umiejętności w stylu hip-hop i salsie. Najpierw Edyta szalała w przyzwoitym dresiku i adidasach. Później zrzuciła go z siebie, by wykonać zmysłowy taniec w eleganckiej sukni, sexy pończochach i butach na obcasie! Nie miała sobie równych - Michał Piróg nie czekał na oceny pozostałych członków jury - wręczył jej bilet.
Jak oceniacie występ Edyty Wajer? I Was rzucił na kolana? Zobaczcie zdjęcia!
YOU CAN DANCE 7 odc. 4: Edyta Wajer największym szokerem! ZOBACZ ZDJĘCIA
2012-03-29
12:02
YOU CAN DANCE 7 odc. 4 z pewnością należał do Edyty Wajer, która zaserwowała nam niezłe show! Jurorzy okrzyknęli ją największym szokerem tej edycji - i trudno się dziwić! Dziewczyna schowała w adidasach buty na obcasie! Piróg padł przed nią na kolana! Zobacz zdjęcia!