Vamos a la playa – to właśnie tym hitem przywitali widzów w ostatnim odcinku programu tego lata Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski. Później trzeba było przejść do rywalizacji. Jako pierwszy na scenie pojawił się Łukasz Zagrobelny. Znany piosenkarz przeistoczył się w Marcina Ciurapińskiego z Big Day. Wykonał on hit „W dzień gorącego lata”.
Wnerwiała mnie ta piosenka dokładnie tak samo jak zawsze to znaczy, że idealnie ją wykonałeś – podsumowała żartobliwie Kasia Skrzynecka.
Kasia Ptasińska wylosowała postać Madonny i hit „Holiday”.
Wcale nie żałuję, że to ty występowałaś a nie Madonna tutaj przed nami, bo to naprawdę była wspaniała uczta – powiedziała Małgorzata Walewska.
Emilia Komarnicka – Klynstra wcieliła się w Halinę Kunicką w piosence „Lato, lato, lato czeka”.
Dziękuję! To jest dla mnie święto, że ja tutaj jestem razem z państwem, bo to jest mój ukochany ulubiony program, który zawsze oglądam. I to jest dla mnie prezent, który pani zrobiła śpiewając tak pięknie „Lato, lato…”. – mówiła prawdziwa Halina Kunicka, która gościła w show.

i
Każdy twój występ jest niezwykły, magiczny i taki niepozwalający od ciebie oderwać wzroku – chwaliła aktorkę Kasia Skrzynecka. – Fantastyczne (…). Dziękuję – dodał Paweł Królikowski.

i
Z kolei Ewelina Ruckgaber zamieniła się w Krzysztofa Klenczona w „Historii jednej znajomości”. Ewelina zebrała od jurorów oklaski na stojąco.
To było po prostu coś niesamowitego – komplementował Ewelinę Kacper Kuszewski.
Jeremi Sikorski stał się Calvinem Harrisem w hicie „Summer”.

i

i

i
Wokal wykonany identycznie z naturalnym, naprawdę – oceniła Kasia Skrzynecka.
Ewelina Lisowska przeszła transformację w Beatę Kozidrak. Zaśpiewała „Piechotą do lata”.
Pokazałaś naprawdę najwyższą klasę wokalną dzisiaj. Wielkie brawa – mówił Kacper Kuszewski.
Adam Strycharczuk wcielił się w Aldonę Dąbrowską z zespołu Amadeo w piosence „Letni wiatr”.
Odkrywam cię. Jesteś znakomity. Naprawdę to był najlepszy twój występ – podsumowała Małgorzata Walewska.

i

i

i
Robert Koszucki przemienił się w Olka Klepacza z Formacji Nieżywych Schabuff i wykonał utwór „Lato”.
Byłeś jeden do jednego i ja byłam zachwycona – powiedziała Kasia Skrzynecka.
W głosowaniu jurorów najwięcej punktów zgromadziła Ewelina Ruckgaber – 37. Za nią uplasował się Jeremi Sikorski – 24 a na trzecim miejscu – Emilia Komarnicka – Klynstra. Uczestnicy również przyznali kolejne punkty Ewelinie Ruckgaber, która ostatecznie została zwyciężczynią odcinka. Czek na 10 tysięcy złotych Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” na leczenie Joasi Sufy.
A w kolejnym odcinku: Kasia Ptasińska – Kayah, Robert Koszucki – Andrzej Rosiewicz, Łukasz Zagrobelny – Tina Turner, Adam Strycharczuk – Enrique Iglesias, Jeremi Sikorski – Zbigniew Kurtycz, Emilia Komarnicka – Klynstra – Anthony Kiedis, Red Hot Chili Peppers, Ewelina Lisowska – Maluma, Ewelina Ruckgaber – Shania Twain.
ZOBACZ TAKŻE:

i

i