Vanessa Paradis i Samuel Benchetrit

i

Autor: AFP Vanessa Paradis i Samuel Benchetrit

Johnny Depp ma sporo kłopotów. Była żona - Vanessa Paradis się o niego boi

2018-07-11 9:12

Vanessa Paradis niedawno wzięła ślub. Jednak nie może się cieszyć miesiącem miodowym. Nie dość, że jej syn choruje, to teraz jeszcze obawia się o Johnny'ego Deppa.

Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że Johnny Depp został oskarżony o pobicie członka ekipy filmowej. Podobno aktor był wtedy pod wpływem alkoholu.

>> Johnny Depp oskarżony o pobicie członka ekipy filmowej! "Było czuć od niego alkohol!"

Swoimi ostatnimi skandalami Johnny Depp martwi nie tylko swoich fanów, ale i najbliższych. Była partnerka Johnny'ego Deppa boi się o niego!

Chociaż Johnny Depp i Vanessa Paradis rozstali się wiele lat temu, to wciąż są sobie bliscy. Wszak łączy ich dwójka dzieci. Sytuacja w ich życiu jest teraz bardzo trudna. Nie dość, że jack Depp jest poważni chory, to Johnny Depp ma kłopoty z prawem.

>> Johnny Depp: syn aktora ma poważne problemy ze zdrowiem! Jest przy nim Vanessa Paradis

To wszystko bardzo martwi Vanessę, która po ślubie powinna przecież odpoczywać na miesiącu miodowym.

Ona naprawdę dba o niego. Vanessa jest przerażona, że ​​coś strasznego stanie się z Johnnym, jeśli go nie powstrzyma. Boi się, że całe imprezowanie go wyniszczy, że jego ciało przestanie działać. Johnny nie ma teraz nikogo, kto mógłby nim teraz wstrząsnąć, przywołać do porządku i tak utrzymać, więc imprezuje ile może.

Zdradza osoba z bliskiego otoczenia pary w rozmowie z Hollywood Life.

Oskarżenie o pobicie to nie jedyne, z którego Johnny Depp musi się tłumaczyć. Była żona - Amber Heard, z którą rozwiódł się w 2016 r., publicznie oskarżyła go o molestowanie fizyczne. Miał rzekomo ciągnąć ją za włosy, uderzając ją w twarz i bić tak mocno, że obudziła się z poduszką mokrą od krwi.

Johnny Depp oczywiście zaprzecza tym oskarżeniom, jednak na pewno nie ułatwiają mu życia.

Johnny Depp - hotplota.pl

i

Autor: SplashNews.com/EAST NEWS