Przed nami nowy sezon Hell's Kitchen! Wojciech Modest Amaro i spółka pojawią się na ekranach telewizorów już we wtorek 9 września. Jednym z pierwszych gości Piekielnej Kuchni Amaro będzie Aneta Zając!
Co myśli Aneta Zając o prowadzącym Hell's Kitchen? Wojciech Modest Amaro z pewnością budzi w aktorce respekt :) - Gdyby nade mną stał taki szef, miałabym wszystkie palce obcięte - mówi Aneta Zając po udziale w nagraniu odcinka 1 nowego sezonu Hell's Kitchen.
Hell's Kitchen 2, odcinek 1: WYPADEK NA PLANIE! Co się stało? VIDEO
- Bardzo miłe przywitanie, obsługa podała nam kartę, wybraliśmy sobie dania. Myślę sobie: "nawet tu przyjemnie", a uprzedzano mnie, że tam jest jak w piekle. Niestety mieli rację. Mieliśmy okazję zobaczyć i usłyszeć wszystko, co działo się w kuchni. Jeśli można sobie wyobrazić piekło, to chyba właśnie ono tam jest - wspomina Aneta Zając, gość odc. 1 Hell's Kitchen 2.
Aktorka przyznała też, że nie wyobraża sobie szlifowania warsztatu kulinarnego pod okiem szefa Wojciecha Modesta Amaro. Dlaczego?
- Z kuchni praktycznie przez cały czas było słychać podniesiony i zdenerwowany głos szefa oraz cichsze, tłumaczące się głosy uczestników. Zauważyłam też, że kucharzom zdenerwowanym całą panująca tam atmosferą, trzęsą się ręce i unikają kontaktu wzrokowego z szefem myśląc, że może ich nie zauważy. Powiem tylko tyle, gdyby nade mną stał taki szef w mojej kuchni to dziś pewnie miałabym wszystkie palce obcięte... - dodaje aktorka.
Hell's Kitchen 2, odcinek 1: Kinga Rusin JARA SIĘ ciałem uczestnika HK! Jak to możliwe? ;>
Wspólnie z Anetą Zając w restauracji pojawił się także jej taneczny partner z "Tańca z gwiazdami" Stefano Terrazzino, zwycięzca pierwszej edycji "Hell's Kitchen" Łukasz Kawaller oraz finalistki Sylwia Biały i Katarzyna Rajkiewicz.
Pamiętajcie - odcinek 1 drugiego sezonu programu Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia już we wtorek 9 września o godzinie 20:00, oczywiście w Telewizji Polsat.
Hell’s Kitchen 2, odcinek 1: Aneta Zając boi się Amaro? “Miałabym wszystkie palce obcięte!”
2014-09-08
22:07
Hell's Kitchen 2 odcinek 1 już we wtorek 9 września! W Piekielnej Kuchni Wojciecha Modesta Amaro pojawiła się m.in. Aneta Zając! Jakie są wrażenia aktorki po wizycie w restauracji Amaro? Sprawdźcie!