Gratulacje należą się Ellie Goulding! Wokalistka ogłosiła, że zaręczyła się z chłopakiem, z którym jest od ponad roku. Piosenkarka i Caspar Jopling ogłosili dobrą nowinę w bardzo tradycyjny sposób. Zamieścili ogłoszenie w gazecie!
Ellie Goulding ogłosiła zaręczyny w gazecie
Ellie Goulding i Caspar Jopling właśnie się zaręczyli. W dobie social mediów ciężko utrzymać coś w sekrecie. Jednak wokalistka i jej chłopak zdecydowali się na bardzo tradycyjny ruch. Swoje zaręczyny ogłosili w gazecie!
Pan. C.W.F. Jopling oraz Panna E.J. Goulding. Ogłaszają zaręczyny między Casparem, synem Hon Nicholasa Joplinga z Yorkshire i pani Jayne Warde-Aldam z Yorkshire, a Eleną, córką Arthura Gouldinga z Hertfordshire i panią Tracey Sumner z West Midlands.
Czytamy w gazecie.
Para poznała się ponad rok temu. Początkowo nikt nie sądził, że to coś poważnego, jednak po jakimś czasie zadebiutowali w social mediach i wszystko było jasne. Teraz pozostaje nam czekać, aż Ellie Goulding i Caspar Jopling ogłoszą datę ślubu. Gratulujemy!