Doda

i

Autor: WBF Doda

Doda z mężem zamieszka w 300-metrowym penthousie! Będzie "ze szczyptą glamour"

2018-09-24 10:58

Doda i Emil Stępień czekają na przeprowadzkę do swojego nowego domu. Para zamieszka w stylu gwiazd Hollywood! Jak będzie wyglądał ich wspólny dom?

Doda

i

Autor: Damian KLAMKA/East News
Doda i Emil Stępień na premierze filmu PitBull. Ostatni pies

i

Autor: EastNews Doda i Emil Stępień na premierze filmu "PitBull. Ostatni pies"

Odkąd Doda wyszła za mąż, dosłownie promienieje! Pół roku małżeństwa daje jej ogromne szczęście, którym lubi dzielić się z fanami - na Instagramie Dody często pojawiają się zdjęcia z Emilem Stępniem. Teraz para szykuje się do przeprowadzki do nowego domu.

Jak podaje magazyn Party, Doda i Emil Stępień postanowili zamieszkać nie w spokojnej willi pod lasem, a 300-metrowym penthousie na Mokotowie. To podobno ulubiona dzielnica Warszawy Dody. Gwiazda już 13 lat temu kupiła tam swoje pierwsze mieszkanie. Teraz znów tam zamieszka - tym razem jednak z mężem!

Doda i Emil Stępień zamieszkają w penthousie

Luksusowe mieszkanie Dody i Emila Stępnia znajduje się na ostatnim piętrze budynku z ogrodem na dachu. Para jest obecnie na etapie remontowania apartamentu.

Urządzamy penthouse w stylu eleganckiego minimalizmu ze szczyptą glamour.

- zdradziła Party osoba pracująca przy urządzaniu apartamentu.

Podobno w domu już teraz wyznaczone jest miejsce na wszystkie nagrody Dody. Regał ma stanąć na środku salonu, co wymyślił mąż gwiazdy. Nie może zabraknąć też ogromnej garderoby i pokój na buty.

Remont jest już na wykończeniu, więc Doda i Emil Stępień już bardzo intensywnie przygotowują się do przeprowadzki.

>> Anna Lewandowska trafiła na listę najbogatszych Polek! Jej majątek powala