Dariusz Kmiecik i jego rodzina NIE ŻYJĄ! Reporter TVN z żoną i dzieckiem zginęli w wyniku wybuchu gazu

2014-10-24 8:39

Wybuch gazu w Katowicach spowodował częściowe zawalenie się kamienicy. W budynku przebywał reporter TVN Dariusz Kmiecik z rodziną - żoną i dzieckiem. Wszystkie trzy poszukiwane osoby nie żyją. O śmierci swojego redakcyjnego kolegi i jego rodziny poinformowała telewizja TVN.

Reporter TVN Dariusz Kmiecik, jego żona Brygida Frosztęga-Kmiecik i ich dwuletnie dziecko NIE ŻYJĄ. Rodzina zginęła w wyniku wybuchu gazu w kamienicy w centrum Katowic.


REPORTER TVN DARIUSZ KMIECIK I JEGO RODZINA NIE ŻYJĄ. RATOWNICY ODNALEŹLI CIAŁA RODZINY

W wyniku wybuchu gazu w katowickiej kamienicy zginął nasz przyjaciel, dziennikarz "Faktów" TVN Dariusz Kmiecik, jego żona Brygida Frosztęga-Kmiecik i ich dwuletni syn - czytamy na portalu tvn24.pl

Dariusz Kmiecikz rodzinąposzukiwany byłpo wybuchu gazu w Katowicach. Przypomnijmy - w wyniku eksplozji zawaliła się część kamienicy, w której mieszkał reporter TVN. W budynku przebywał Dariusz Kmieciki jego żona Brygida, dziennikarka TVP, oraz 2-letnie dziecko pary.

Wybuch gazu nastąpił 23.10.2014 ok. 5:00 rano i zniszczył trzy kondygnacje kamienicy przy skrzyżowaniu ulic Sokolskiej i Chopina w centrum Katowic. Zawaliła się ściana frontowa budynku.

W kamienicy było zameldowanych 20 osób. 15 ewakuowano. Dariusz Kmiecik, jego żona i dziecko w chwili wybuchu byli w domu.