Adam Sztaba raczej nie pokazuje się publicznie ze swoimi partnerkami. O tym, że juror Must Be The Music 4 był związany z Edytą Górniak, media dowiedziały się po latach.
Tym razem jednak Adam Sztaba zrobił wyjątek. Muzyk towarzyszył swojej partnerce na premierze nowej książki Katarzyny Grocholi -Houston, Mamy Problem.
Dorota Szelągowska to córka Katarzyny Grocholi a także partnerka Adama Sztaby. Para ma razem syna, Antka. Cała trójka razem pojawiła się na premierze książki. Mimo długiego stażu związku Adam Sztaba i Dorota Szelągowska wyglądają na bardzo zakochanych i nie szczędzą sobie czułości.
Słodka z nich para? Zobaczcie zdjęcia!
Adam Sztaba i Dorota Szelągowska - słodka z nich para? Nowe zdjęcia!
2012-10-18
13:08
Adam Sztaba iDorota Szelągowska przyszli razem ze swoim synem na premierę nowej książki Katarzyny Grocholi! Zobaczcie zdjęcia!