Ekscytujące wieści

Wygrała "Love Island", jednak jej związek nie przetrwał. Teraz znów jest zakochana i wystąpi w nowym show

2025-03-30 13:38

Josie Kwaśniewska skradła serca widzów 5. edycji randkowego show Telewizji Polsat "Love Island. Wyspa miłości". Mieszkająca na co dzień w Kanadzie blondynka do programu zgłosiła się za namową koleżanki, która wygrała jego 3. odsłonę. W show Josie połączyło uczucie z Kubą Galicą, z którym spotykała się jeszcze po zakończeniu przygody z wyspą miłości. Ich relacja jednak nie przetrwała próby czasu. Josie znalazła nową miłość i już niebawem zobaczymy ją w nowym formacie.

"Love Island. Wyspa Miłości" to jedno z najpopularniejszych reality show w Polsce, które przyciąga rzesze widzów spragnionych miłosnych uniesień, dramatów i niespodziewanych zwrotów akcji. Program, oparty na brytyjskim formacie "Love Island", od pierwszej edycji budził ogromne emocje, ale i kontrowersje. Program nie tylko dostarcza rozrywki, ale także pozwolił kilku uczestnikom znaleźć prawdziwą miłość. Nie wszystkie związki jednak kończą się happy endem. Tak było w przypadku Josie Kwaśniewski i Kuby Galicy. Para poznała się na planie 5. edycji show i wiele wskazywało na to, że są dla siebie po prostu stworzeni. Choć tworzyli udaną parę jeszcze na długo po zakończeniu programu, to ich relacja nie przetrwała próby czasu.

Zobacz także: Wygrali "Love Island" i rozstali się w atmosferze skandalu. Teraz wystąpią w jednym programie!

Radio Eska - Z "Top Model" do"Love Island" lub "Hotelu Paradise". Oni szukali miłości na gorącej wyspie

Josie Kwaśniewski z "Love Island" znów jest zakochana. Wystąpi z partnerem w nowym show

Josie Kwaśniewski dla programu "Love Island" przebyła tysiące kilometrów, gdyż na co dzień mieszkała w Kanadzie. Do udziału w show namówiła ją koleżanka - Caroline Juchniewicz, która sama wygrała 3. edycję programu. Kiedy w 2022 roku wkroczyła na rajską wyspę, miała 25 lat i była studentką pielęgniarstwa, pracującą w domu opieki. Po zakończeniu przygody z "Love Island" Josie nie porzuciła show-biznesu, wzięła bowiem udział w kolejnym reality show "Królowa przetrwania", w którym także odniosła zwycięstwo. Teraz piękna blondynka pokazała się w towarzystwie nowego partnera. Jest niem Piotr "Pedro" Polak, którego widzowie mogą znać z występów w formacie MTV - "Warsaw Shore". Już niedługo będzie można ich wspólnie zobaczyć w nowym show "The 50", które już niebawem zobaczymy na Amazon Prime. Czy i tym razem Josie okaże się najlepsza i sięgnie po główną wygraną? O tym przekonamy się z pewnością niebawem.