Spis treści
- "Przyjaciółki" odc. 294 - STRESZCZENIE szczegółowe (20 marca)
- "Przyjaciółki" odc. 294 - o której nowy odcinek? (emisja)
- "Przyjaciółki": co nas czeka w 25. sezonie?
- "Przyjaciółki" - obsada. Kto gra w hicie Polsatu?
"Przyjaciółki" powracają z nowym odcinkiem. Co dokładnie się wydarzy? Jak potoczą się dalsze losy bohaterek? Streszczenie odcinka 294, który ukaże się w dniu 27 marca 2025 roku, znajdziecie poniżej.
"Przyjaciółki" odc. 294 - STRESZCZENIE szczegółowe (20 marca)
Anka pomaga Indze przygotować się do zeznawania na procesie Adama. Marysia jest zazdrosna o to, że Miranda spędza więcej czasu z Teo. Tymczasem Dorota i Norbert wybierają się na domówkę do Asi i Dagmara. Dorota dalej żywi wobec Dagmara uczucia. Okazuje się, że Norbert dostał propozycję awansu i relokacji do Katowic. Tymczasem Mikołaj stara się odzyskać Darię, zależy mu na niej. Konkurencyjny salon fryzjerski zamknął się, co nie podoba się Patrykowi, który zaprzyjaźnił się z jedną z pracownic. Patrycja postanawia wykupić lokal i otworzyć drugi salon. Tymczasem po rozmowie z Kacprem Anka martwi się o Julkę. Chce z nią porozmawiać. Anka powiedziała Julce o tym, czego dowiedziała się od Kacpra, choć Julka nie chce w to uwierzyć.
"Przyjaciółki" odc. 294 - o której nowy odcinek? (emisja)
294. odcinek serialu "Przyjaciółki" zostanie wyemitowany w czwartek 27 marca 2025 roku, o godzinie 21:15, na antenie Polsatu.
"Przyjaciółki": co nas czeka w 25. sezonie?
W 25. sezonie "Przyjaciółek" Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) wraz z Pawłem (Bartek Kasprzykowski) będą aktywnie poszukiwać ciekawych sposobów na ożywienie intymnej relacji w swoim małżeństwie, jednak ponownie pojawią się u nich rodzinne kłopoty. Dorota (Agnieszka Sienkiewicz), próbując wybrać między dwoma mężczyznami już obecnymi w jej życiu: Dagmarem (Marcin Korcz) i Norbertem (Jacek Knap), zmierzy się z problemem ze strony córki, co skutecznie pokrzyżuje jej plany.
Patrycja (Joanna Liszowska) podejmie próby odnalezienia tajemniczej kobiety, która uratowała jej syna, zaś Inga (Małgorzata Socha) spróbuje ułożyć sobie życie bez Borysa (Piotr Stramowski). Okaże się, że ich uczucie jeszcze nie wygasło, wtedy pojawi się nieoczekiwanie nieznajoma kobieta, Natalia. Co jej obecność zmieni w życiu Ingi, Anki, Patrycji i Doroty?
"Przyjaciółki" - obsada. Kto gra w hicie Polsatu?
Główne role w "Przyjaciółkach" kreują Joanna Liszowska jako Patrycja Kochan, Małgorzata Socha jako Inga Gruszewska i Magdalena Stużyńska-Brauer jako Anka Strzelecka. W obsadzie znaleźli się również m.in.:
- Marek Bukowski jako Jasiek,
- Krzysztof Wieszczek jako Robert Kierda,
- Bartłomiej Kasprzykowski jako Paweł Strzelecki,
- Kajetan Borowski jako Franek Strzelecki,
- Nicole Bogdanowicz jako Julka Strzelecka,
- Kamil Kula jako Czarek,
- Elżbieta Jarosik jako Elżbieta Zalewska,
- Marcin Korcz jako Dagmar Mech,
- Agnieszka Sienkiewicz jako Dorota Rozwenc,
- Mariusz Bonaszewski jako Jerzy Ginter,
- Mikołaj Krawczyk jako Łukasz Grabowski.