Foto

i

Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

PROJECT RUNAWAY - uczestnicy pojechali do Barcelony? Co tam robią?

2015-05-07 11:40

W dzisiejszym odcinku uczestnicy wraz z mentorem Tomaszem Ossolińskim będą szukać inspiracji w pięknej, malowniczej i wyjątkowej Barcelonie. Michał, Patryk, Ania, Sylwia i Piotr to piątka szczęśliwców, która coraz bardziej odczuwa zbliżający się finał programu. "Project Runway" już dziś o godzinie 21.30 w TVN.

W dzisiejszym odcinku uczestnicy wraz z mentorem Tomaszem Ossolińskim będą szukać inspiracji w pięknej, malowniczej i wyjątkowej Barcelonie. Michał, Patryk, Ania, Sylwia i Piotr to piątka szczęśliwców, która coraz bardziej odczuwa zbliżający się finał programu. „Project Runway” już dziś o godzinie 21.30 w TVN.

W poprzednim odcinku z programem pożegnał się Bartosz Wcisło. Zadanie w którym musiał zaprojektować i uszyć kreację dla taty Piotra mocno go przerosło. Tym razem, uczestnicy zmierzą się z nową inspiracją. A będzie nią samochód Mazda. Zadanie okaże się trudniejsze dla pań czy panów, którzy zostali w programie? Kto zda celująco i usłyszy od jury „Zostajesz w programie”? A tym razem oprócz Anji Rubik, Joanny Przetakiewicz i Marcina Tyszki do jury dołączą Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski.


PD
źródło - mat prasowe