Liga Mistrzów 2022 - Liverpool vs Inter

Autor: AP/Associated Press/East News

Liverpool - Inter 8.03.2022 - transmisja meczu w TV i ONLINE. Gdzie oglądać LM 2022?

Co to będzie za spotkanie! Liga Mistrzów wchodzi w decydującą fazę rozgrywek i już niedługo dowiemy się, które drużyny wywalczyły sobie bilet do upragnionego ćwierćfinału. Przed fanami piłki nożnej emocjonujące spotkanie, w którym Liverpool podejmie u siebie włoski Inter Mediolan. Kto wygra mecz? Sprawdźcie gdzie oglądać!

Liga Mistrzów 2022: Gdzie i kiedy oglądać mecz Liverpool - Inter? Rewanżowe spotkanie 1/8 finału odbędzie się już we wtorek 8 marca o godzinie 21:00. Tym razem gospodarzem będzie drużyna z Anglii, która wywalczyła sobie zwycięstwo w poprzednim spotkaniu. Robert Firmino i Mohamed Salah - to właśnie tym piłkarzom udało się pokonać bramkarza Interu, strzelając gole w 75 i 83 minucie. Liverpool nie miał jednak drogi usłanej różami i długo męczył się o wygraną na San Siro. Sportowcy Jürgena Kloppa podchodzą do kolejnego spotkania ze spokojem, ale muszą zachować czujność i uważać na włoskich piłkarzy, którzy zapewne od pierwszych minut wyruszą agresywnie na bramkę. Poniżej znajdziecie informacje, gdzie obejrzeć kolejne spotkanie Ligi Mistrzów.

TikTok TRENING. TRENDY NA 2022 | ESKA XD - Fit vlog #39

Liverpool - Inter: Transmisja w TV i ONLINE

Spotkanie będzie transmitowane na Polsat Sport Premium 2 w jakości super HD i bez reklam. Ten mecz, ale również pozostałe spotkania Ligi Mistrzów 2021/2022 można obejrzeć na platformie Polsatu - polsatboxgo.pl. Mecz Liverpool - Inter odbędzie się we wtorek 8 marca o godzinie 21:00. Spotkanie rozegra się na angielskim stadionie Anfield. Wynik poprzedniego meczu - 2:0 (z korzyścią dla Liverpoolu).

Kto wygra mecz: Liverpool czy Inter?

Liga Mistrzów 2022: Wyniki 1/8 finału - przed rewanżem

• Bayern Monachium - FC Salzburg (1:1)
  • Liverpool FC - Inter (2:0)
  • Manchester City - Sporting Lizbona (5:0)
  • Real Madryt - Paris Saint-Germain (0:1)
  • Manchester United - Atletico Madryt (1:1)
  • Ajax Amsterdam - SL Benfica (2:2)