Jedna z najważniejszych premier kinowych 2012 roku, „Jesteś Bogiem” w reżyserii Leszka Dawida, to oczekiwany od blisko dekady film o legendarnej grupie Paktofonika, która na zawsze zmieniła oblicze polskiego hip-hopu.
W sklepach 5 października ukaże się ścieżka dźwiękowa do filmu "Jesteś Bogiem". Na płycie znalazły się oryginalne utwory Paktofoniki oraz utwory tego zespołu w wykonaniu aktorów, grających role muzyków. Dodatkowo krążek zawiera dwa utwory instrumentalne oraz fragmenty dialogów z filmu.
Paktofonika powstała w 1998 roku, a jej nazwę, oznaczającą „pakt zawiązany przy brzmieniu głośnika”, wymyślili Magik i Rahim. Trzy wydawnictwa zespołu: „Kinematografia”, mini album „Jestem Bogiem” oraz „Archiwum kinematografii” sprzedały się w gigantycznych nakładach. Wkrótce po premierze „Kinematografii” fanami Paktofoniki wstrząsnęła wiadomość o samobójczej śmierci Magika.
P.D
źródło: materiały prasowe

i
JESTEŚ BOGIEM - soundtrack z filmu w sklepach już 5 października. [VIDEO]
2012-09-26
12:35
Już 5 października na rynku muzycznym ukaże się ścieżka dźwiękowa do filmu "Jesteś Bogiem". Na płycie znalazły się oryginalne utwory Paktofoniki oraz utwory tego zespołu w wykonaniu aktorów, grających role muzyków. Dodatkowo krążek zawiera dwa utwory instrumentalne oraz fragmenty dialogów z filmu.