Królik Bugs znowu będzie musiał mierzyć się z myśliwym Elmerem Fuddem? W końcu to jego stały przeciwnik, prawda? Pojawienie się antagonisty w nadchodzącym filmie wydaje się być sprawą oczywistą, chociaż nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone. Wiemy natomiast, że Bugs ponownie złapie za marchewkę i wypowie swoje słynne "Eee... Co jest, doktorku?". Zwierzak powraca na ekrany i doczeka się zupełnie nowej historii. Fani liczą na to, że nie będzie to poziom drugiego "Kosmicznego meczu", a raczej coś o wiele lepszego. Przecież ten bohater po prostu na to zasługuje!
ZOBACZ RÓWNIEŻ: Shrek 5 powstaje! Twórcy kompletują nawet oryginalną obsadę!
Królik Bugs bohaterem nowego filmu aktorskiego
Gwiazdor "Zwariowanych melodii" doczeka się autorskiej opowieści. Królik Bugs dostanie własny film, który ma być połączeniem animacji i live-action. Informacje o produkcji przekazał Robert Rugan w swoich mediach społecznościowych. Co ciekawe, tak szybko jak wpis o projekcie sie pojawił, równie szybko zniknął. Ktoś tutaj chyba zbyt szybko chciał ogłosić światu nowe wieści. Rugan najbardziej znany jest z animacji "Danny and the Wild Bunch" i "Alice's Misadventures in Wonderland". Pracował również przy "Buddy Holly", "Chip i Dale: Brygada RR", netfliksowym "The Elf on the Shelf" oraz kilku reklamach telewizyjnych. Jeżeli chodzi o film z Bugsem, to wiemy jeszcze tylko tyle, że jego przygody zostaną napisane zupełnie od nowa. Reszta informacji jest trzymana w tajemnicy. O nowościach będziemy informować na naszej stronie. Myślicie, że powstanie takiej produkcji to dobry pomysł i ma szanse na powodzenie?
Kiedy powstał Bugs? Kto podkłada głos królikowi?
Historia Bugsa sięga daleko wstecz, bo postać z kreskówek Warner Bros. wymyślono jeszcze w 1938 roku. Na pomysł stworzenia takiego bohatera wpadli Tex Avery i Chuck Jones. Pierwszy raz na ekranie Bugs pojawił się w lipcu 1940 roku w "A Wild Hare". Co ciekawe, inspiracją dla Królika był Clark Gable z filmu "Ich noce". To właśnie tam możemy obejrzeć jedną z najsłynniejszych scen w wykonaniu aktora, jak podczas łapania stopa chrupie marchewkę. Oryginalnie głosu zwierzakowi użyczał komik Mel Blanc, a później za mikrofonem znaleźli się też Joe Alaskey, Jeff Bergman, Greg Burson, Billy West, czy Eric Bauza. W Polsce Bugs przemawia głosami Roberta Rozmusa, Krzysztofa Tyńca i Tomasza Kozłowicza.