"Barwy szczęścia" - streszczenie 3127 odcinka może okazać się niezwykle pomocne widzom, którzy już nie mogą doczekać się kolejnego epizodu serialu w telewizji. Produkcja od wielu lat nie schodzi z ramówki telewizyjnej Dwójki i ciągle cieszy się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego, w końcu ciągle dzieje się coś nowego i pojawiają się nowe twarze w obsadzie. Co tym razem wydarzy się u naszych ulubionych bohaterów? Sprawdźcie już teraz!
"Barwy szczęścia" odcinek 3127 - streszczenie
Tomasz opowiada się po stronie Grażyny oraz Madzi, a przeciwko własnemu tacie. A policja przesłuchuje w sprawie gwałtu osoby obecne na koncercie w hotelu Stańskich. Tymczasem Łukasz ponownie odwiedza razem z Ksawerym Mariusza. Łukasz uświadamia rolnikowi, jak niebezpieczny może się okazać młody Szymański żądny zemsty za śmierć ojca. Za to Justin proponuje Reginie, by... razem zamieszkali. Natomiast Jaworski ma poważny problem, bo Krystyna - choć wymaga już stałej opieki - uparcie nie zgadza się, by w ich domu pojawił się ktoś obcy do pomocy.
"Barwy szczęścia" odc. 3127 - kiedy w TVP? Emisja i powtórki
Odcinek 3127 serialu "Barwy szczęścia" pojawi się już 12 lutego 2025 roku. Przypominamy, że nowe epizody pojawiają się od poniedziałku do piątku o godzinie 20:05 w TVP2. Jeżeli chodzi o powtórki i emisję online, to prapremierowe odcinki, ale i również te, które telewizyjną premierę mają już za sobą, można oglądać na stronie TVP VOD i aplikacji stacji.