Akacjowa 38 - Victor

i

Autor: Screen/vod.tvp.pl, Materiały prasowe Streszczenia serialu "Akacjowa 38"

Serial

"Akacjowa 38", odc. 603-604 - streszczenie. Co wydarzy się 22 i 23 kwietnia 2025 roku?

2025-04-06 17:47

Co wydarzy się w nowych odcinkach "Akacjowej 38"? Jednego możemy być pewni - z pewnością nie zabraknie w nich emocji. Już teraz przedstawiamy streszczenia odcinków 603 oraz 604, które zostaną wyemitowane 22 i 23 kwietnia 2025 roku.

"Akacjowa 38" - odcinek 603

Mauro żyje! Teresa szaleje z radości. Leonor i Habibę łączy jakaś mroczna sprawa. Obie zastanawiają się nad spieniężeniem udziałów Leonor w kopalni złota. Simon domyśla się, że don Arturo chce wydać Elvirę za swego przyjaciela - zamożnego Turka. Teresa nie wraca do domu na noc. Wszyscy się o nią niepokoją. Tymczasem ona spędza noc w objęciach Maura, który opowiada jej, jak uniknął śmierci na torach.

"Akacjowa 38" odc. 603 - kiedy emisja?

Kolejny, 603. odcinek "Akacjowej 38" zostanie wyemitowany już we wtorek, 22 kwietnia 2025 roku, o godzinie 18:45 w TVP1.

ZOBACZ TAKŻE: Ander Azurmendi gra Fernando w serialu "Akacjowa 38". Co trzeba wiedzieć o gwieździe hiszpańskich seriali?

Sara Miquel gra Cayetanę w serialu Akacjowa 38. Na co dzień jest nie do poznania!

"Akacjowa 38" - odcinek 604

Martin zaprzyjaźnia się z Habibą. Casilda jest o nią zazdrosna. Elvira zdradza Marii Luisie, że kocha majordomusa Simona. Chcąc wywołać jego zazdrość, Elvira flirtuje z przyjacielem ojca, Turkiem Burakiem Demirem. Teresa stanowczo odrzuca propozycję Fernanda wspólnej podróży dookoła świata. Cayetana namawia Teresę, by okazała mężowi więcej czułości.

"Akacjowa 38" odc. 604 - kiedy emisja?

Kolejny, 604. odcinek "Akacjowej 38" zostanie wyemitowany już w środę, 23 kwietnia 2025 roku, o godzinie 18:45 w TVP1.

"Akacjowa 38" - kto występuje w serialu?

W serialu "Akacjowa 38" występują:

  • Gonzalo Trujillo - Mauro San Emeterio,
  • Alejandra Meco - Teresa Sierra,
  • Sara Miquel - Cayetana Sotelo-Ruz,
  • Javi Chou - Martín Enraje,
  • Mónica Portillo - Humildad Varela,
  • Rebeca Alemañy - Dolores "Lolita" Casado,
  • Sandra Marchena - Rosa María "Rosina" Rubio,
  • Juanma Navas - Ramón Palacios Jarabo,
  • Marc Parejo - Felipe Álvarez-Hermoso,
  • Inma Pérez-Quirós - Fabiana Aguado,
  • Montse Alcoverro - Úrsula Dicenta Koval,
  • Inés Aldea - Celia Verdejo Pedró,
  • Ana del Rey - Trinidad "Trini" Crespo Molero,
  • Alba Brunet - Leonor Hidalgo Rubio,
  • Laura Rozalén - Elvira Valverde,
  • Jordi Coll - Simón Gayarre Ruiz,
  • Rubén de Eguía - Diego Alday Roncero,
  • Elena González - Blanca Dicenta Koval.